EMİRGAN’A YELKEN AÇTI

hugga

İstanbul Boğazı’nın renkli mekanlarından biri olan HUQQA, Ankara ve Bodrum’dan sonra yepyeni şubesi Emirgan ile misafirlerini ağırlamaya hazır. Üçüncü yaşını Emirgan’ın göz alıcı manzarasında taçlandırmanın mutluluğunu yaşayan HUQQA, hafta içi ve hafta sonu sabahın ilk saatleri kahvaltı keyfinden günün geç saatlerine kadar Boğaz’ın gözde buluşma noktalarından biri…

 

Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen HUQQA, Kuruçeşme’den sonra bu yaz Emirgan’a yelken açtı. Eşsiz Boğaz manzarasına karşı, günün ilk saatlerinden itibaren konuklarını ağırlayan HUQQA, zengin mönüsü ile Emirgan’da kahvaltının yeni adresi oluyor. Özgün konumu, dekorasyonu ve ulaşım kolaylığı ile HUQQA Emirgan, öğle yemeklerinden günün geç saatlerine, iş dünyasının uğrak mekanlarından biri olmaya hazır.

Doğu ve Batı senteziyle harmanlanan mönüsüyle büyük ilgi gören HUQQA, deneyimli Şef İsmail Ercan Turan’ın koordinatörlüğünde dünya mutfağının seçkin lezzetlerini Emirgan’a taşıyor. Geç saatlere kadar hizmet veren HUQQA Emirgan, sayısız lezzet çeşitleri, adından sürekli söz ettiren kokteylleri ve Emirgan manzarasının vazgeçilmez keyfi ile yazı özel ve unutulmaz kılmaya kararlı.