Etin Yeni Adresi ‘One SteakHouse’ Açıldı

 

Günümüzün yeni lezzet anlayışlarından biri de steakhouse’lar. Hemen her semtte birer birer açılıyor, çok da tercih ediliyorlar. Malum etsever milletiz… İstanbul’un son yıllarda hızla büyüyen ve metropol anlayışının hakkını veren semtlerinden Beylikdüzü’nde de yeni bir steak house açıldı geçtiğimiz günlerde; One Steakhouse…

Şık ve konforlu  dekorasyonuyla, güler yüzlü personeliyle, kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla, enfes et lezzetlerine doyabileceğiniz mekan 9 Ağustos’ta lezzet severlerle buluştu. Açılışa başta Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere, Beylikdüzü İlçe Teşkilat Başkanı Av.Turan Taşkın Özer, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Vehbi Orakçı, Delta Holding Yönetim kurulu başkanı Seyithan İzsiz, Beyler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Yalçın, ve çok sayıda firma sahibi, dernek başkanları/üyeleri ile üst düzey yönetici katıldı. Yiyecek- İçecek sektöründen pek çok önemli isim de bu yeni lezzet durağına hoş geldin demek için oradaydılar.

İyi yemek, her zaman yol kat etmeye değer… One Steakhouse sadece Beylikdüzü ve çevresinden değil, İstanbul’un dört köşesinden, İstanbul’u ziyaret eden ve kaliteyi arzulayanlar için favori bir adres olma yolunda hızlı bir başlangıç yaptı. Dinlendirilmiş etler ve kuzu eti ile enfes et mönüsünün yanı sıra salataları, tatlıları da tadılmaya fazlasıyla değer… Kahvaltı keyfine ayrı bir önem verenler için de zengin bir serpme kahvaltı mönüye dahil edilmiş.

Mekan, çocukları da ayrıcalıklı servis anlayışından mahrum bırakmıyor ve onlara özel bir çocuk mönüsü de sunuyor.

Hafta sonları, gerek aileniz gerekse  dost ve arkadaşlarınızla  canlı müzik eşliğinde hem ruhunuzu doyuracak hem de damak zevkinize zevk katacak harika bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Eğer bir favori listeniz var ise; One Steakhouse’u da listeye eklemeyi unutmayın. İlk fırsatta, deneyimlediğinizde listenizde hızla yukarılara tırmanacak gibi.