Günaydın, Bodrum Ve Göcek’te Yaza “Merhaba” Dedi

 

İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun başta olmak üzere 40’ı aşkın şubesi ile etin vazgeçilmez adresilerinden olan Günaydın, yaz sezonu için Bodrum ve Göcek’te misaiflerini ağırlamaya başladı. Türkiye’nin et ve kebap konusundaki en iddialılarından olan restoran, Bodrum Yalıkavak Palmarina’da ve D-Marin Göcek’te geçen yıl geçirdiği hareketli yaz sezonunun ardından bu yaz da et severlerin adresi olmayı hedefliyor.

Bodrum Palmarina’daki keyifli lokasyonunda misafirlerini ağırlayan Günaydın, yaz buluşmalarının keyfini ikiye katlarken; lezzetli mönüsü ile farkını ortaya koymaya hazırlanıyor. Restoranın geniş bahçesinde yer alan havuz bölümü çocuklu aileler için ideal olmakla birlikte, marinanın ambiyansıyla benzersiz bir uyum yakalıyor. Köfte, döner, burger, dürüm başta olmak üzere bir çok et, tavuk ve kebap çeşidiyle misafilerine zengin bir menü sunan Günaydın Bodrum, marinada ya da teknelerinde zaman geçirmek isteyenlere paket servisiyle de hizmet veriyor.

Günaydın Steakhouse, D-Resort Göcek’in benzersiz ortamında damaklarda iz bırakan lezzetlerini misafirlerine sunuyor. Açık alanda  90 kişilik kapasitesi ile hizmet veren Günaydın Göcek; “Kobe Beef”, “Special Lokum”, “T-Bone Steak”, “Dallas Steak”, “Günaydın Special” ve ‘’New York Steak’’ gibi özel ürünleri ile et severlere ziyafet yaşatıyor.

Günaydın Göcek Adres: Göcek Mah. Sıtkı Koçman Cd. No : 8  Fethiye / Muğla / TÜRKİYE

Günaydın Bodrum Yalıkavak Palmarina Adres: Merkez Mahallesi Çökertme (Merkez) Caddesi Yalıkavak/Bodrum