Le Baron By Süreyya Kış Sezonunu Açtı

Zorlu Center’ın gözde mekanlarından Le Baron by Süreyya canlı müzik akşamlarıyla kış sezonuna merhaba dedi. Haftanın dört günü birbirinden önemli sanatçıları konuk ederek canlı müzik için alternatif olan Le Baron by Süreyya, Çarşamba akşamı müzisyen kimliği ile de kendinden söz ettiren gazeteci, yazar Kürşat Başar ve 90 yılların en önemli seslerinden Jale, Perşembe akşamı Kontrtenordan baritona uzanan ses aralığıyla operadan caza, birçok eseri farklı dillerde seslendiren yetenekli sanatçı  Güvenç Dağüstün,  Cuma akşamı “Deli Mavi” parçası ile gönülleri feht eden mükemmel yorumları ile Yeşim Salkım ve Cumartesi akşamı her hafta değişen programı ile müzikseverlerin uğrak yeri olmaya başladı bile.

Lüks bir saat dükkanın içinden geçilen Le Baron by Süreyya örneklerine daha çok  Amerika’da rastlanan “Gentleman’s Club” konseptinde tasarlanmış. Mekanın en prestijli özelliği viski ya da hakiki  Küba  purolarının kişiye özel saklanabileceği özel kilitli dolaplar. Bar, lounge ve restoran olarak hizmet veren, sade ve şık bir dekorasyona sahip olan Le Baron by Süreyya, seçkin ambiyansı, dünya mutfağından lezzetler sunan mönüsü ve lüks sunumlarıyla  iş ve cemiyet hayatının aranılan buluşma adresi olarak hizmet veriyor.

Lezzet tutkunlarının buluşma yeri olan Le Baron by Süreyya, müdavimlerinin vazgeçemedikleri özel lezzetleri müşterisi ile buluşturuyor. Tavuk Lolipop, Dinamit Tempura, Pekin Ördeği Dürüm veya Bonfile Tataki, Le Baron Edamame, Somon Tatakive özellikle  Ton, somon ve levrek sashimi ardından yengeç ve somon sushler, Le  Baron by Süreyya’nın oldukça geniş ve özenle hazırlanan menüdeki lezzetlerinden birkaçı.  Süreyya Şenlik’ in işlettiği mekan,  Şef Ali İbrahim Çetak’ in özenle hazırladığı leziz yemeklerle keyifli sohbetlerin buluşmasıyla müşterilerine her gün hizmet ediyor. Dünya mutfağından seçmeler sunan mönüsü, kişiye özel servisleri ve segmentinin lüks markalarından oluşan içki menüsüyle ve sıcak atmosferi ile  her gün gelen müdavimlerine kendilerini evinde hissetmeleri için  düşünülmüş bir mekan Le Baron by Süreyya.

Zorlu Center Meydan Katında hizmet veren mekan,  her gün 12.00  – 24.00 saatleri arasında lezzet tutkunu müdavimlerini ağırlamakta.