Çırağan Sarayı’ndan Anneler Gününe Özel Deneyimler

 

Anneler Günü yaklaşırken herkes annesini o gün nasıl mutlu edeceğinin telaşında. Hal böyle olunca akla ilk gelen günün ilk saatlerinin geçirileceği kahvaltı ve brunch seçenekleri oluyor. Çırağan Sarayı, annesini Sultanlar gibi ağırlamak isteyenlere “Anneler Günü” için birbirinden heyecan verici ve özel deneyimler hazırladı. Çırağan Palace Kempinski Boğaz’a karşı sunulacak Brunch, leziz Beş Çayı ve Saray’da olmanın hazzını yaşatacak konaklama paketi ile annesini doyasıya şımartmak isteyenler için en ideal adres olacak.

Annelere Özel Pazar Brunch’ı

Bu Anneler Günü’nde annesini lüks ve ihtişamlı bir Saray’da Sultanlara layık sunumlarla taçlandırmak isteyenler soluğu yemyeşil palmiyelerle kaplı bahçenin ardından Boğaz’ı gören şehrin en keyifli noktalarından Laledan Restoran’da alacak. Birbirinden leziz 300’den fazla çeşit çeşit lezzetle dolup taşan açık büfede yok yok! Üstelik her köşesi pasta ve çikolatayla dolu bir “Çikolata Odası”, başta annelerin ve tüm misafirlerin başını döndürecek. Brunch bitiminde ise Laledan’ın güler yüzlü ekibi tüm anneleri minik sürprizleriyle şımartacak.

14 Mayıs Pazar günü 12.00 – 16.00 saatleri arası Anneler Günü’ne özel brunch, kişi başı KDV dahil 220 TL.

Gazebo’dan Anneler Günü’ne Özel Leziz Beş Çayı

İstanbul’un pasta ve çikolata cenneti Gazebo Lounge bu yıl da annelere şehrin en leziz Beş Çayı’nı sunuyor. Ferahlatan Boğaz manzarası ve geniş terası ile 14 Mayıs Pazar günü, 15.00 – 17.00 arası Anneler Günü’ne özel lezzetlerle misafirlerini ağırlayacak. Hepsi ev yapımı ve yeni fırından çıkmış klasik parmak sandviçler, çörekler, baklavalar, çeşitli şekerlemeler, İngiliz scone’ları, kaymak ve reçellere; nefis aromalı kahveler, taze demlenmiş çaylar ve birer kadeh köpüklü şarap eşlik ediyor.

Akşamüstü Çayı; kişi başı KDV dahil 120 TL.