Havaalanında Tazelenin! Nasıl Mı?..

 

Havaalanındasınız, telaşınız büyük! Acıktınız, enerjiniz düştü, etrafta atıştıracak sağlıklı birşeyler arıyorsunuz. POM’a uğramanızda fayda var. İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde misafirleriyle buluşan bu yeni konsept, taze soğuk sıkım meyve ve sebze suları, hurma özüyle tatlandırılmış şeker içermeyen dondurmalar, sağlıklı atıştırmalıklar ve smoothie çeşitleriyle alışkanlık yaratmaya hazırlanıyor.

TAV Havalimanları iştiraki BTA, misafirlerini sağlıklı ve enerjik hissettirmeye odaklı yeni konsepti POM ile tanıştırıyor. Yaşam kalitesini arttırma bilinciyle hareket eden ve dengeli bir yaşam stilini benimseyenlerin yepyeni tatlar keşfedebileceği bir “juice bar” konsepti olan POM, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hizmete açıldı. “Yaptığın her seçimle, POM’da iyi hisset!” sloganıyla yola çıkan mekan, misafirlerin havalimanında yolculuk öncesinde ihtiyaç duyabileceği bağışıklık sistemini güçlendiren, sindirimi rahatlatan, stresi azaltan yiyecek ve içecekler sunuyor.

Taze ve doğal ürünlerle hazırlanan POM’un menüsü oldukça zengin. Mekan, bağışıklığı güçlendiren içeceklerden smoothie çeşitlerine, salatalardan, sağlıklı atıştırmalıklara, hurma özüyle tatlandırılmış, işlenmiş şeker içermeyen dondurmalara ve sorbelere uzanan sağlıklı ve her damak tadına uygun seçenekleri yolcuların beğenisine sunuyor. Ürünlerin sunumunda doğada çözünebilen çevre dostu bardak ve kaplar kullanan konsept, aynı zamanda doğanın korunmasına da önem veriyor.