İyi Yemeğin Yanında İyi Müzik…

 

Bodrum’dasınız, yaşasın tatil! Tüm yılın yorgunluğunu atmak için gözünüz farklı mekanlar bakıyor. Eğer rotanızı Yalıkavak’a çevirirseniz iyi yemek yanında iyi müziğe rastlamanız işten bile değil. Tabii vejateryan olmamanız kaydıyla…

Flamenco gurubu Malabadi, Yalıkavak Karski Et Lokantası ziyaretçilerine her Çarşamba ve Cumartesi leziz yemekler eşliğinde müzik keyfi yaşatıyor. Bodrum’un değişmeyen lezzet adreslerinden Karski Et lokantası, ziyaretçilerine keyif dolu akşamlar yaşatıyor. Türkiye’de Flamenco denilince ilk akla gelen isimlerden olan “Malabadi grubu” her Çarşamba ve her Cumartesi, Karski Et Lokantasında sahne alıyor.

“Malabadi” isimli albümleri ile kendilerini duyuran ve Türkiye’nin bir çok yerinde konserler veren Malabadi, canlı performanslarında, Türkçe ve İspanyolca cover parçalara yer verdiği gibi kendi besteleri ile Karski’ ye gelen müzikseverlere unutulmaz dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Mekan, 15 Temmuz’dan itibaren Malabadi grubu ile Doğan Canku, Levent Yüksel, Timur Selçuk, Paco de Lucia’dan Camaron’a, Gibsy Kings’den Jose Merce’ye kadar geniş bir yelpazede flamenko ritmini hissetmek isteyen tüm ziyaretçilerini bekliyor.