Yazın Keyfi Hilton Bomonti Cloud 34 Terrace’ta Çıkıyor

Hilton İstanbul Bomonti, yazın tadını açık havada çıkarmak isteyen misafirlerini Cloud 34 Terrace’a bekliyor. Uzak Doğu esintileri taşıyan nefis sushi menüleri ve birbirinden lezzetli kokteylleri deneyimleyebileceğiniz Cloud 34 Terrace, aynı zamanda kupa heyecanına eşlik etmesi için özel olarak hazırlanmış maç menüsüyle yaz aylarında favoriniz olacak.

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, misafirlerine yazın keyfini en iyi şekilde çıkarmaları için harika bir fırsat sunuyor. Hilton İstanbul Bomonti, seçkin atmosferini yaz boyunca terasa taşıdığı mekanı Cloud 34 Terrace’da huzur veren bahçe manzarası ve birbirinden lezzetli menüleri ile misafirlerini ağırlıyor. Menüsü yaza uygun hazırlanan Cloud 34 Terrace, geniş sushi çeşitleri ve birbirinden lezzetli kokteylleriyle size yazın en keyifli anlarını yaşatacak. Açık havada kupa heyecanını yaşamak isteyenleri ise dev ekran ve heyecanınıza eşlik edecek özel hazırlanmış maç menüsü bekleyecek.

Yaza Özel Menü

Yaz ayları için açık havaya taşınan Cloud 34 Terrace, sunduğu içecek menüsüyle lezzet düşkünlerinin favorisi oluyor. Uzakdoğu Dokunuşlu kokteylleri, İsli kokteyller, shotlar, dünyanın en iyi üzüm bağlarında şişelenen şaraplar ve alkolsüz kokteyller menünün öne çıkan spesiyallerinden. Asya Mutfağı’ndan Çıtır Roll, Kaliforniya, Dana Sukiyaki, Unagi Gold gibi birbirinden lezzetli sushi alternatifleri ise sizi Uzakdoğu mutfağında bir yolculuğa çıkaracak.

Açık Havada Maç Keyfi

Yaz ayları için açık havada servise başlayan Cloud 34 Terrace, aynı zamanda kupa coşkusunu yaşayanlara dev ekranda maç izleme fırsatı da sunuyor. Midye dolma, çıtır tavuk kanatları, kızarmış balık ve patates, maç burger gibi atıştırmalık ve yiyeceklerden oluşan maç menüsü, heyecanın doruklarda olacağı maç keyfinize eşlik etmesi için özel olarak hazırlandı.

İstanbul’un içinde, açık havada bahçe keyfinin tadını çıkarmak, Hilton İstanbul Bomonti kalitesiyle birleşen lezzetleri deneyimlemek ve kupa heyecanını yaşamak bu yazı en keyifli şekilde geçirmenizi sağlayacak. Cloud 34 Terrace, Eylül ayına kadar misafirlerini ağırlamaya devam edecek. Kupa heyecanını dev ekranda Maç menüsü eşliğinde yaşamak isteyenler 0549 790 3142 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilecek.