Orta Doğu Mutfağı Meraklılarına…

 

Orta Doğu Mutfağı severler,bu haberimiz tam da sizleriçin… İstanbul Marriott Hotel Şişli, misafirlerini her ay dünyanın farklı mutfaklarıyla buluşturmaya devam ediyor. Temmuz ve Ağustos’ta Orta Doğu Mutfağı’nın ağırlanacağı etkinlik, önümüzdeki aylarda Meksika, Hint ve Japon mutfakları ile devam edecek.

17-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Marriott Marquis City Center Doha’nın yetenekli şefi Faouzi Aloui ile başlayacak lezzet şöleni, 14-28 Ağustos tarihlerinde Dubai’nin en beğenilen şeflerinden Hussam Al Hariri ile devam edecek. İştah açan mezelerden lokum kıvamında kebaplara, ağız sulandıran sokak lezzetlerinden muhteşem tatlılara, Orta Doğu mutfağının tadı damaklarda kalacak yemekleri Marriott Şişli’nin konforlu restoranı The Dish Room’da misafirlerin beğenisine sunulacak.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin keyifli lezzet etkinlikleri Temmuz ve Ağustos aylarında Orta Doğu mutfağı ile devam ediyor. Dünya’nın farklı mutfaklarını konuk almaya devam eden otel, önümüzdeki aylarda da Meksika, Hint ve Japon mutfaklarının en beğenilen örneklerini yine bu mutfakların usta şefleriyle sunmaya hazırlanıyor.