HAYDİ YÜZELİM SEBASTİAN!

“Yalıkavak Eğlenceye Doyacak” sloganı ile yola çıkan Dona Entertainment Group, önceki gün Bodrum  Yalıkavak’ta misafirlerine kapılarını açtı. Bünyesinde yer alan Sebastian Beach by Hande Yener, Müptela Yalıkavak, Hakan Akkaya, PS Lounge ve Starelya ile hizmet vermeye başlayan güçlü oluşum adeta Yalıkavak’ta sezonu başlatan görkemli bir açılışa imza attı. Eğlence dolu anların yaşandığı açılışın gözbebeği ise tahmin edeceğiniz üzere Hande Yener’di.

[su_custom_gallery source=”media: 2447″ width=”780″ height=”450″]

Birçok ünlü ismin katıldığı açılışa; Demet Akbağ ve ekibinin Hande Yener için hazırladığı şaka, damgasını vurdu. Ekibine polis ve zabıta üniforması giydiren Akbağ, Sebastian Beach’i mühürlemeye geldiklerini söyleyerek Hande Yener’e önce gergin, sonra eğlenceli anlar yaşattı.

[su_custom_gallery source=”media: 2449″ width=”780″ height=”450″]

Sebastian Beach by Hande Yener bu yaz gündüzleri beach hizmeti verirken; yerli ve yabancı dj performansları, sürpriz isimlerin canlı performanslarına ev sahipliği yapacak. Özel kokteyl sunumları, sınırsız eğlencesiyle mekan, Yalıkavak’ın eğlence tansiyonunu belirlerken, bölgenin lezzet duraklarından biri olacak olan Müptela Yalıkavak; Ege otlarından, deniz kabuklularına uzanan, Türk ve Yunan Mutfakarının en farklı meze yorumlarıyla lezzet avcılarına keyifli anlar yaşatacak.

[su_custom_gallery source=”media: 2448″ width=”780″ height=”450″]