Şehirde Tatil Keyfi

Anadolu Yakası’nın en prestijli otellerinden Burgu ve Tango Arjaan by Rotana yaz boyunca yarı olimpik muhteşem havuzunda, şehirden uzaklaşmadan tatil yapmak istenlere harika alternatifler sunuyor.

Dünyaca ünlü global otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’de açtığı ilk oteller olan Burgu ve Tango Arjaan by Rotana, Anadolu Yakası’nda keyifli bir ortamda yazın tadını çıkarmak isteyenler için harika alternatifler sunuyor. Otellerin ikonik Burgu ve Tango figürlerini yansıtan yapılarının tam ortasında konumlanan yarı olimpik açık yüzme havuzunda misafirler, metropol enerjisinden kopmadan ve şehirden uzaklaşmak zorunda kalmadan uzaklara gitmiş kadar eğlenceli ve keyifli bir tatil yapabiliyorlar. Pool Bar’ın taze meyvelerden hazırlanan enfes smoothie ve ferahlatıcı kokteylleri ile yaz sıcağında serinlerken, havuz başında servis edilen, otelin ev yapımı efsane hamburgeri, kulüp sandviç, aperatif atıştırmalıklar ve Uzakdoğu lezzetleri gibi keyifli atıştırmalıklarla da yüzerken kaybedilen enerjiyi geri toplayabiliyorlar.

Yeşillikler İçinde Bir Vaha

Yüzmekten çok güneşlenmeyi tercih eden misafirler ise gerek otelin keyifli havuz başında gerekse de yeşillikler içinde bir huzur vahası görünümündeki geniş üst bahçesinde güneşin ve mevsimin tadını doyasıya çıkarabiliyorlar.

Yaza Özel Konaklama Paketleri

Hem İstanbul’u keşfedip, hem de bir tatil köyüne gitmişcesine güneş ve yüzme keyfini yaşamak isteyen tatilciler ve evlerinden uzaklaşarak farklı bir farklı bir haftasonu geçirmek isteyen İstanbullular için Burgu ve Tango Arjaan by Rotana yaz boyunca cazip haftasonu konaklama paketleri sunuyor.