Yeni Yılda Yeniden Doğun!

 

“Her gün yeniden doğmak “ sloganıyla doğal yaşam ve tatil imkanları sunan İksir Resort Town, yeni yıla yenilenmiş girmeniz için eğlence dolu bir yılbaşı programı hazırladı. Yeni yıla doğanın ve Kastamonu Daday’ın tertemiz havası içinde uyanmak, İksirli Çiftlik’te yetişmiş doğal ürünlerle beslenmek güzel ve mutlu bir yılın başlangıcı olabilir.

Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçermiş. İksir Resort Town 2017 yılına mutlu ve huzurlu girmeniz, farklı bir deneyim yaşamanız için dopdolu ve eğlenceli bir yılbaşı programı hazırladı. Üstelik, programda çocuklar da düşünülmüş, yılbaşı gecesi onları palyaço eşliğinde eğlenceli bir program bekliyor.  Yılbaşı akşamına canlı müzik ve birbirinden leziz yemeklerin olduğu gala yemeği ile başlayıp, ertesi sabaha mis gibi havası ile Daday’ın sonsuz çam ormanları içinde uyanabilirsiniz.

Ailecek, mutlu bir yıla başlayacağınız yılbaşı tatilinde, 2017’nin ilk gününe yeni bir deneyimle devam etmek isterseniz binicilik,  atv, doğa yürüyüşü gibi pek aktiviteye katılabilirsiniz.

Tek kişi Yılbaşı Gala Yemeği Fiyatı 180 TL

Çift Kişi 1 Gece Konaklama, Gala Yemeği  560 TL

Çift Kişi 2 Gece Konaklama, Gala Yemeği  720 TL