Maharishi’den G Shock’a Özel Koleksiyon

 

G-SHOCK, Maharishi işbirliğiyle imza attığı yeni koleksiyonlarının üçüncüsünü, Akmerkez Wepublic’te Fenerbahçe Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Oyuncu Kemal Pekşer ve Rüzgar Erkoçlar gibi ünlü isimlerin yer aldığı renkli bir etkinlikle tanıttı. G-SHOCK’un arazi tutkunlarına ithaf ettiği Mudmaster Koleksiyonu, lansmana katılanlar tarafından büyük ilgi gördü.

G-Shock, dünyanın en ünlü sokak markalarından Maharishi ile etkileyici bir birlikteliğe daha imza attı. G-Shock&Maharishi işbirliğinin üçüncü koleksiyonu olan Mudmaster Serisi’ne ait koleksiyonun tanıtımı, Akmerkez Wepublic mağazasında yapıldı. Ersa Saat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ergün, Casio Marka Müdür Salih Usta, Casio Pazarlama İletişimi Yöneticileri Gözde Ertem ve Zeynep Ergün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana; Fenerbahçe Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Oyuncu Kemal Pekşer ve Rüzgar Erkoçlar gibi ünlü isimlerin katılırken Yunus Günçe ve Oz-e’nin DJ performanslarıyla etkinlik ekstra renklendi…

Esin Kaynağı Doğa

Doğanın tüm dokunuşlarını, benzersiz tasarımında buluşturan ve doğal elementlerde bulunan güzellik ve güçten esinlenen Mudmaster, Maharishi’nin koleksiyon için tasarladığı yeni ‘British Bonsai Forest deseni’yle farkındalık yaratıyor. Sokak giyiminde kamuflaj desenininden askeri bakış açısını ortadan kaldırarak, doğayla özdeşleşen yönünü ön plana çıkaran Maharishi’nin British Bonsai Forest deseni, markanın esin kaynağı olan doğanın gücünü farklı bir perspektifle yansıtıyor.