500.000 Kadın Her Ay Kullanıyor!

 

Şimdi kadınların özel günlerini takip eden, onlara bu özel günlerini daha sağlıklı ve rahat bir şekilde geçirme konusunda yardım eden mobil bir uygulama var; Pepapp! Kullanıma sunulduğu tarihten bugüne kadar 1 milyon kez indirilen uygulama, kadınların dijital asistanı olma hedefiyle yola çıkan ve İki Türk girişimcinin kurduğu 500 bin aktif kullanıcılı özel bir oluşum…

Kadınların dijital asistanı olma hedefiyle yola çıkan Pepapp, Kasım 2015 yılından bugüne kadar 1 milyon kez indirildi. Kadınların özel günlerini daha rahat geçirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan uygulama, Emrah Yiğit ve Tolga Araboğlu kuruculuğundaki ekip tarafından  geliştirildi. 2015 yılının Kasım ayında Android, 2016 yılının Ağustos ayında iOS versiyonu kullanıma sunulan Pepapp, kısa süre içinde her iki marketin de “Sağlık ve Fitness” kategorisinde birinci sıraya yerleşti.

Kadınların dijital asistanı olma hedefiyle kullanıma sunulan ve 500 bin kadın tarafından kullanılan Pepapp, kadınların özel günlerinde eğlenceli tavsiyeler verirken, onlarla konuşup, aylık döngüleri içinde en doğurgan oldukları dönemi hesaplıyor. Mobil dijital kadın asistanı Pepapp, aynı zamanda hamile kalmak isteyenlere yardımcı olurken, hamile kalmak istemeyenleri de koruyor. Uygulama içinde yakın zamanda aktif olacak ‘Uzmanım’ bölümüyle kullanıcılar kadın doğum, beslenme, astroloji gibi konularla ilgili çeşitli uzmanlara soru sorabilecek. Ücretsiz olan Pepapp uygulaması hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabiliyor.