Kempinski 120. Yılını Kutluyor!

 

1897’de kurulan Avrupa’nın  köklü lüks otel grubu Kempinski, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ve titiz konukseverlik geçmişi ile 120. yaşını kutluyor!

Avrupa’nın zarif hizmet anlayışını her destinasyonun kendine has kültürü ve gelenekleri ile harmanlamasıyla tanınan Kempinski; 30’dan fazla ülkede yer alan 75 adet beş yıldızlı otel ve rezidansında 120. yıl etkinlikleriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu kutlamaların başında ise Kempinski ‘Travel in Style’ Yarışması geliyor. Yarışmayı kazanacak şanslıyı ise üç Kempinski otelinde uçak biletleri, limuzin transferleri ve süit odada toplam 10 gecelik konaklama dahil özel bir seyahat fırsatı bekliyor.

Bugün Kempinski; Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Hotel Adlon Kempinski Berlin, Emirates Palace Abu Dhabi ve Küba’da açılacak ilk beş yıldızlı lüks otel The Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana gibi dünya çapında bilinen ikonik otelleri yönetiyor ve işletiyor.

Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma Boğaz üzerindeki tek saray ve otel olan Çırağan Palace Kempinski İstanbul da bu yıl dönümünü farklı etkinliklerle kutluyor. Nisan ayı boyunca otele konaklamak üzere giriş yapan misafirlere, lobide ferahlatıcı 120. yıl kokteylleri ikram olarak sunulurken birbirinden değerli ve sadece Çırağan Sarayı’na özel üretim olan hediye alternatifleri de misafirlerin beğenisine sunuluyor. Boğaz’a karşı tadılarak sunulacak sürprizlerden, Kempinski Otelleri içinde “Yılın Tatlısı” seçilen Mondial pastası; Türk kahvesinin ve yeşil elmanın muhteşem kombinasyonuyla Fes Kek İstanbul’un tatlı cenneti Gazebo Lounge’da yerini aldı. Şehrin en stil sahibi mekanlarından Le Fumoir’ın ünlü barmenleri tarafından hazırlanan 120. yıla özel kokteyli ise Nisan ayı boyunca akşam üzeri atıştırmalıklarına eşlik edecek. Ayrıca dünyadaki tüm Kempinski otellerinde de geçerli olan “120 Yıla Özel Süit Konaklama Paketi’’ kapsamında 31 Temmuz 2017 tarihine kadar olan rezervasyonlarda ikinci gece konaklamalarında cazip bir fırsat misafirleri bekliyor.