Oriflame Türkiye Çalışanlarından TEGV Çocuklarına Anlamlı Destek

5 yıldır Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) destek veren Oriflame Türkiye, çalışanlarıyla birlikte  “Dünya Çocuk Kitapları Haftası” nı TEGV çocukları ile birlikte kutladı.

Oriflame Türkiye,  TEGV ile aynı misyonu paylaşarak, çocukların farklı beceriler edinmeleri, kendilerini ve yeteneklerini keşfedebilmeleri için aktif öğrenme ortamları yaratarak, çok yönlü eğitim almaları yönünde onlara destek olmaya devam ediyor.
Adana ve İstanbul’da birer öğrenim birimine sağladığı destekle, bu birimlerde eğitim alan çocuklarım gelişimlerini destekleyecek farklı etkinlikler organize eden Oriflame Türkiye,  bu etkinliklere Oriflame Türkiye çalışanlarının yanı sıra danışmanlarıyla da destek oluyor.
Oriflame Gönüllüleri TEGV çocuklarıyla Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı kutladı

Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitap sevgisini arttırmak için, kasım ayının ikinci haftası kutlanan “Dünya Çocuk Kitapları Haftası”nı gönüllü çalışanlarıyla TEGV’de kutlayan Oriflame Türkiye, bir ilke daha imza attı.

“Oriflame Gönüllüleri” destek olduğu TEGV Zeyrek Öğrenim Birimi’nde aralarından bağış toplayarak aldıkları kitapları TEGV çocuklarıyla birlikte kütüphanelerine yerleştirerek, birlikte okuma atölyesi gerçekleştirdiler.
“Dünya Çocuk Kitapları Haftası”nı TEGV çocuklarıyla birlikte kutlayan Oriflame Türkiye çalışanları ve TEGV Öğrenim Birimi yöneticileri, bu anlamlı haftada geleceğimizin güvencesi olan çocuklara kitabı sevdirmek ve okuma alışkanlığını kazandırmayı hedefledi.