“Vahşi Krallık: İsyan” Başlıyor!

“Vahşi Krallık: İsyan” Nat Geo Wild’ın vahşi doğadan hikayeleri sıradışı bir anlatımla izleyicilere sunduğu çok özel bir seri…  Doğa televizyonculuğunun sınırlarını zorlayan serinin ilk bölümü 3 Aralık Pazar günü saat  19.00’daekranlara geliyor.

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve The Wall Street Journal tarafından “Shakespeare tarzında drama” olarak tanımlanan Vahşi Krallık, yeni bölümleriyle Nat Geo Wild ekranlarına dönüyor. Dört bölümlük  bir seri olarak izleyicileriyle buluşacak olan “Vahşi Krallık: İsyan”, Afrika ovalarındaki ölüm kalım mücadelesini olduğu gibi anlatmaya devam ediyor. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız ünlü İngiliz oyuncu Charles Dance’in anlatımıyla güçlenen “Vahşi Krallık: İsyan”, kazananların zengin av bölgeleriyle ödüllendirildiği, kaybedenlerin kaderine terk edildiği Afrika’nın gözden uzak topraklarında çatışan hayvan klanlarının hayatta kalmak için verdikleri mücadeleye benzersiz bir bakış sunuyor.

Hikaye bu sezon babalarını tahtlarından etmeye kararlı oğullar, düşmanlarından intikam almaya yemin eden klanlar ve kendi paylarına düşeni almak için bu acımasız ve öngörülemez dünyaya yeni katılanlarla sürerken görselliği ile büyülüyor.