Nisan Burç Yorumları!

 

Merhaba sevgili Bigoody okurları… Nisan ayı burç yorumlarıyla karşınızdayım. 8 Mart’tan beri Koç burcunda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Koç burcunda başladığı geri hareketine Balık burcunun son derecelerinde devam edecek. Hızlı, telaşlı, aceleci ve sabırsız Koç burcu özelliklerinde daha sakin, sabırlı ve mücadele etmekten çok akışta ve teslimiyet içinde geçmişte yapamadığımız ne varsa tamamlamak için fırsatlar sundu bize evren. 10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa burcunda geri harekete başlıyor. Bilgi, teknoloji ,iletişim gibi alanlarda aceleci olan Merkür, Boğa’nın sabır ve istikrarlı yapısıyla biraz yavaşlayacak ve bitirilmemiş işlerimizin tamamlanma zamanı diyerek yarım kalan ne varsa hepsini bitirmek için tekrar bir şansımız var.  11 Nisan’da 21 derece Terazi burcunda bir  Dolunay gerçekleşiyor, ikili ilişkiler, uyum, denge ve iletişim becerilerimizde bazı sıkıntılar yaşanabilir ve Dolunayın bitirme ve tamamlanma enerjisi ile ilişkilerde sonlanmalar ve ayrılıklar olabilir.  26 Nisan’da 7 derece Boğa burcundaki  Yeniay‘da sabır ve sebat göstereceğimiz yeni işlere başlamak estetik, sanat ve güzellik gibi alanlarda yeni adımlar atmak, yeni maddi kazanımlar arayışında olmak için çok güzel zamanlar, fırsatları maksimumda değerlendireceğiniz muhteşem bir ay olması dileğiyle …

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor.  Sizin burcunuzda  gerileyen Venüs sizin için çok önemli sağlınız ve fiziksel durumunuzla ilgili bazı engeller ve kısıtlamalar meydana gelmiş olabilir. Hayatın genelinde bir durağanlık hissedebilirsiniz. 10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Sizin para evinizde meydana gelecek olan bu retro ,gelir-gider dengenizde dalgalanmalara neden olabilir.  Finans alanlarında iş yaparken çok dikkatli olamakta fayda var.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşecek ,  ikili ilişkilerdeki bazı problelerinizin artık tamamlanacağının sinyalini veriyor bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmanızda fayda var.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay meydana gelecek. Sizin para alanınızda meydana gelecek bu  güzel enerji yeni kazanç fırsatları ile karşılaşmanıza imkan verebilir ama Merkür’ünde Boğa Burcunda retro olduğunu unutmamak  ve tedbirli olmak gerekmektedir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

8 Mart’tan beri Koç burcunda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor.  Bir süredir iç dünyanızın bilinç altının olduğu yerde retro yapan Venüs sizi korkularınızla, kaygılarınızla ve geçmişle yüzleştirdi. Geçmiştehesaplaşamadığınız ne kadar konu varsa bu dönemde tekrar gündeme gelip sonuçlandırmanız için size fırsat  tanıyor. 10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa burcunda geri harekete başlıyor. Sizin burcunuz da geri harekete başlayan Merkür kendinizle yüzleşemediğiniz konuları tekrar gündeme getirip kişiliğiniz üzerinde sıkıntı yaratan konuları çözmek için fırsat sağlıyor.  11 Nisan’da 21 derece Terazi burcundaki bu  Dolunay  günlük rutin işlerinizde artık size angarya olan ne varsa onlardan kurtulmak için şans verecek . 26 Nisan’da 7 derece Boğa burcunda Yeniay sağlığınız ile ilgili check up yaptırmak ve fiziksel değişiklikler için çok uygun bir dönemin müjdesini veriyor.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Sosyal çevre ve gruplarla beraber yaptığınız çalışmalarda bazı aksaklıklar ve sıkıntılar meydana gelmiş olabilir, retro bitimiyle tekrar sağlıklı ilişkiler kurmaya başlayabilirsiniz. 10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Geçmişten kalan bazı korkular ve hastalıklarla tekrar yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Gizli düşmanlara dikkat .  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay çocuklarla ilgili yaşanan sıkıntıların nihayetlenmesi için bu enerjiyi kullanabilirsiniz.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay bilinç altınızda bir süredir düşündüğünüz  projeleri hayata geçirmek için  Yeniay enerjisi çok fayda sağlayacaktır.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Kariyer alanınızda meydana gelen aksaklılar ve daralmalar nihayet sona eriyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Sosyal çevre ,arkadaşlar açısında sıkıntılı bir sürece giriyorsunuz yanlış anlaşılmaların çok yaşanacağı dikkat edilmesi gereken bir dönem , kariyerden kazançlarınızın da aksamaya uğrayabileceği bir dönem dikkatli ve sakin olmakta fayda var.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay ev,aile ve baba ile ilgili yaşanabilecek sıkıntılar olabilir , ev, arsa arazi alım satımı ile ilgili dikkatli olmak gerekir. 26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay kariyerden kazandığınızı kazanç ile ilgili yaşadığınız aksaklıklardan dolayı yeni gelir fırsatlarını gruplar ve sosyal çevrenizden elde edebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Yüksek eğitim, yabancılarla işler ve hukuksal alanlarda meydana gelen aksaklıklar nihayet sona eriyor. 10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Bu seferde kariyer alanınızda yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz , konuşmalara ve yazışmalara çok dikkat.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay kardeşler ve kuzenlerle iletişime çok dikkat etmeniz gereken bir dolunay .  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay  kariyer  alanınızdaki bu Yeniay’da yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.
BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Alacak-verecek, kredi ve borçlar alanınızdaki bu daralma ve zorlanma nihayet sona eriyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Hukuksal konularda çok dikkat edilmesi gereken bir dönem başlıyor.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay para ve kazançlar alanınızda meydana gelen Dolunay bazı gelir kaynaklarınızın biteceğini ve yeni arayışlar içine girmenizin gerekliliğini anlatıyor.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay yurt dışı seyahatleri için planlar yapmak için yabancılarla iş yapmak için çok uygun bir dönemi işaret ediyor.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda bir süredir devam eden aksaklıklar ve sıkıntılar nihayet bitiyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Başkalarının kaynaklarını kullanıyorsanız yada böyle bir işte çalışıyorsanız çok dikkatli olunması gereken bir dönem, Merkür  retrosu  iletişim ve yazışmalarda aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay sevmediğiniz bir huyunuzu bırakmak ve diyete başlamak için çok uygun bir dönem.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay eşinizin maddi  geliri ile ilgili yeni kazanç fırsatlarının doğacağı güzel bir Yeniay gerçekleşecek.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. İş ortamınız ve beraber çalıştığınız personeliniz  ile ilgili yanlış anlaşılmalardan kaynaklı yaşadığınız sorunlar nihayet bitiyor. Sağlıklı iletişim kuracağınız bir dönem başlıyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Bu seferde eşiniz yada varsa ortağınızla iletişiminizin sarsılacağı yanlış anlaşılacağınız bir dönem aman çok dikkat.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay gizli işlerinizin yada gizli düşmanlarınızın ortaya çıkacağı bir dönem.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay yeni bir ortaklık kurmak yada evlilik kararı almak için güzel bir Yeniay enerjisi mevcut iyi değerlendirmekte fayda var.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Çocuklarınız ve aşk hayatınızda devam eden dengesiz seyir nihayet bitiyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. İş hayatınızdaki rutin işlerinizin çoğalacağı ve hata yapmaya açık bir dönem iletişim kazalarına dikkat.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay meydana gelecek, bazı gruplardan ayrılabilir ,bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz ama bu kötü bir şey olmayacak.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay olacak, bu Yeniay’la yeni bir evcil hayvan alabilir yada kiracınızı değiştirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Maddi kaynaklı ev ve aile ile ilgili devam eden sorunlar ve sıkıntılar artık bitiyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Partnerinizle gerginliklerinizin ve yanlış anlaşılmaların olabileceği iletişimde sıkıntı yaşayabileceğiniz bir Retro bir şey söylemeden önce iyice düşünüp ondan sonra konuşmakta fayda var. 11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay gerçekleşecek ,sizin kariyer alanınızda olacak bu dolunay bitirmeniz gereken projeler için çok uygun .  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay yeni bir hobiye başlamak için Yeniay’ın başlangıç enerjisini kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Yakın çevre, kardeşler ve kuzenler ile ilgili yaşanan gerginlikler ve sıkıntılar nihayet bitiyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Aile ve özellikle Baba ile iletişime dikkat  alınganlıklar olabilir.  11 Nisan’da 21 derece Terazi Burcu’nda Dolunay meydana geliyor, hukuksal konularda sonlanmalar olabilir.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay taşınmak ev almak,tadilat yaptırmak için iyi fırsatlar karşınıza çıkabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

8 Mart’tan beri Koç Burcu’nda retro harekette olan Venüs 16 Nisan’da düz hareketine geri dönüyor. Parasal kazançlarınızda bir süredir devam eden kayıplar sonunda bitiyor.  10 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Merkür Boğa Burcu’nda geri harekete başlıyor. Yakın çevre seyahatler ve satış pazarlama konusunda aksaklıklar ve sıkıntılar yaşanabilir.  11 Nisan’da 21 dereceTerazi Burcu’nda Dolunay eşinizin gelirinde ve kazançlarında bazı sıkıntılar ve sonlanmalar yaşanabilir.  26 Nisan’da 7 derece Boğa Burcu’nda Yeniay kardeşinizle yeni bir projeye başlamak yada seyahate çıkmak için  uygun bir dönem iyi değerlendirmekte fayda var.