Şubat Burç Yorumları!

 

Merhaba sevgili Bigoody okurları… Şubat ayı burç yorumlarıyla karşınızdayım.

28 Ocak’ta Kova burcunda oluşan YeniAy enerjisi ile Şubat ayına başlıyoruz. Yılın büyük çoğunluğunda devam edecek olan Jüpiter ile Uranüs karşıtlığı bu ayda etkisini sürdürecek bu ay içinde gerçekleşecek olan Ay Tutulması ve Güneş tutulması bu etkinin altında meydana gelecek.  Bir yandan bolluk bereket enerjisi çoğalırken bunu alıp kabul etmek için sıra dışı yöntemleri hayatımıza getirmemiz gerekebilir. Şubat  ayının en önemli iki olayı 11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması ve 26 Şubat’ta 8 derece Balık burcunda Güneş tutulmasının gerçekleşmesi. Natal haritalarınıza göre tutulmalar hangi evinizde gerçekleşiyorsa o evlerde yeni başlangıçlar ve tamamlamalar yapmak için bu enerjileri kullanabilirsiniz. Tutulmalar 3 ile 6 ay arasında etkisini devam ettirir, bu tutulmalarda da deneyimlerinizin kolay olması dileğiyle…

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, sizin güzellik estetik fiziksel değişiklik yapmak isteyebileceğiniz bir zaman dilimi olabilir. 8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, arkadaşlardan dostlardan bol bol fikir alıp vermek için çok uygun bir dönem.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve aşk ve flörtleri anlatır, ciddi sorunlarınız varsa bu tutulmada flörtünüzden ayrılabileceğinizi ama Uranüs ve Jüpiter’in destekleyici etkisi ile daha sağlamlaştırmak için çaba sarf edebileceğinizi de düşündürtür .  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Gizli saklı işleriniz varsa yada kapalı yerlerde bulunmak zorunda iseniz daha göz önüne çıkmak zorunda kalabilirsiniz, maneviyat ve spirütüel konularda yeni adımlar atabilirsiniz.

 BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, düşündüğünüz şeylerde harekete geçme isteği olabilir.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, kariyer alanında fikirlerinizi ortaya koymanızı gerektirecek durumlar olabilir.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Ev, aile, yuva alanlarınızda bazı bitişler yeni düzenlemeler yapmanız gereken durumlar söz konusu olabilir . ev alma tadilat yapma gibi.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Kulüpler, derneklerde yeni sosyal sorumluluk projelerinde yer almak için kuvvetli bir istek duyabilirsiniz.

 İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, arkadaşlarla ve gruplarla hareket etmek isteyebileceğimiz bir dönem. 8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, fikirlerinizi daha fazla insanla paylaşmak isteyebilirsiniz.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Kardeşler, komşular ve yakın çevre ile ilgili sorunlarınız varsa bitirmek için çok uygun olabilir.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Mesleğiniz yada uzman olduğunuz bir konuda yeni başlangıç yapabilirsiniz.

 YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor,kariyerinizin çok daha gündemde olacağı bir dönem, 8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, başkalarının kaynaklarını kullandığınız bir iş yapıyorsanız çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Krediniz borcunuz varsa taksitlerinin bitme dönemi olabilir, yada var olan gelir kaynaklarınızdan bazılarını kaybedebilirsiniz.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Yeni seyahate çıkmak yada eğitime başlamak için çok uygun bir dönem.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, yurt dışına seyahat etmek yabancılarla iş yapmak odak noktanız olabilir.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusu gündeminizde olacak bu ay.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Kendinizle ilgili bazı bitirmek istediğiniz şeyler için niyet edip bırakabilirsiniz.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Okul ve spirütüel konularda yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor,eşten ve başkalarından maddi destek almak için talepte bulunabilirsiniz.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, günlük rutin işlerinizin fazlalaşacağı ,sürekli koşuşturmak zorunda olacağınız bir dönem.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Korkularınızın kaygılarınızın daha fazla bilinç altına saklandığı gerilimli bir dönem olabilir.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Evlenmek yada ortaklık kurmak için adım atmaya müsait bir dönem.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, ikili ilişkiler bu ay çok fazla gündeminizde olabilir. 8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, Aşk ve çocuklarla ilgili güzel adımların atılması için girişimlerde bulunulabilir.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Bazı grup ve derneklerle ilişkinizi bitirebileceğiniz bir zaman .  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Yeni sağlık ve detoks programına başlamak diyet yapmak için iyi bir dönem.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, evcil hayvanınız varsa onunla fazla meşgul olabilirsiniz.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, evinizle ilgili yeni projeler geliştirebilirsiniz , tadilat yaptırabilirsiniz.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar.  Yürüttüğümüz bir proje varsa tamamlamak için çok uygun bir dönem. 26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli Yeni Ayları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Çocuklarınızla ilgili yapmak istediğiniz, başlatmak istediğiniz bir konu var ise çok verimli bir dönem.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, Aşk, sevgi bu ay gündeminizde olabilir yeni bir aşk başlayabilir.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, yakın yerlere seyahatler ve yakın çevre bu ay gündeminizde . 11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Eğitim alanınızda bir süredir devam eden aksaklıklar varsa nihayetlendirmek için uygun zamanlar olabilir.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli Yeni Ayları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Ev, aile, yuva ve baba ile ilgili yeni başlangıçlar yeni projeler başlatılabilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, ev, aile ,akrabalar bu ay gündeminizde olacak.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, para kazanmak yeni gelir kaynakları edinmek için araştırma yapabilirsiniz.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Alacak verecek, kredi borçlar alanlarında zorluklar yaşanabilir ,tedbir şart.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli YeniAy’ları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Kardeşler, kuzenler ,yakın akrabalar ile planlar yapmak seyahatler düzenlemek için çok uygun bir dönem.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, bol bol iletişim içinde olacağımız bir ay.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor,  kendimize fazla odaklı olacağımız bol bol yeni fikirler üreteceğimiz bir dönem.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızla bazı sonlanmalar olabilir.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli Yeni Ayları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Yeni gelir kaynakları fırsatları ile karşılaşabilir, iyi değerlendirmekte fayda var.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

4 Şubat’ta Aşkın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiyor, para gelir-gider konularının fazlaca konuşulacağı gündemde olacağı bir ay.  8 Şubat’ta Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, kapanıp yazı yazmak için kitap projelerine başlamak için çok uygun bir dönem.  11 Şubat’ta 22 derece Aslan burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor, Ay tutulmaları çok kuvvetli Dolunay’lardır ve tamamlanma enerjisini anlatırlar. Sağlık ve hijyen konusunda dikkat edilmesi gereken bir dönem check-up yaptırmakta fayda var.  26 Şubat’ta 8 derece Balık Burcun’da Güneş Tutulması olacak, çok kuvvetli Yeni Ayları anlatır Güneş tutulmaları ve yeni başlangıç enerjisi çok güçlüdür. Fiziksel durumunuz ,sağlığınız ile ilgili yeni adımlar atmak için ihtiyaç duyduğunuz motivasyon güçlü bir şekilde geliyor, iyi değerlendirin.