44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yetenekleri, güçleri ve başarılarıyla kendi mucizelerini yaratanlar, yılın en ‘görkemli’ gecesinde, 44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde buluştu. İki senedir sektörün öne çıkan ve gelecek vaad eden isimlerine verilen ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülleri’ni Pantene Marka Elçisi Neslihan Atagül Doğulu takdim etti. Bu yılın ‘Pantene Yıldızı Parlayanları’ ise Hazal Filiz Küçükköse, Melisa Şenolsun ve Miray Daner oldu!

Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da şıklıklarıyla göz dolduran ünlü isimler arasında Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Başak Dizer Tatlıtığ, Gülben Egen, Kıraç, Selçuk Yöntem, Tolga Sarıtaş, Şenay Akay, Wilma Elles, Erkan Petekkaya, Engin Hep ileri, Deren Atlu, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal, Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı gibi pekçok sanatçı yer aldı.

Pantene Marka Elçisi Neslihan Atagül Doğulu ödül vermek sahneye çıktığında;44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne hepiniz hoş geldiniz…Bu sene Altın Kelebek’te mucizeyi hep beraber yaşayalım istedik… Umuyorum hepiniz keyifli bir gece geçirirsiniz ve buradan güzel anılarla ayrılırsınız…Bu gece bizler için çok önemli olan ve iki yıldır sektörümüzün gelecek vaat eden isimlerine verilen ödülü takdim etmek için buradayım…Bu ödülü alacak isimler, yetenekleriyle, güçleriyle, başarılarıyla kendi mucizelerini yarattılar” diyerek kazananlara ödüllerini takdim etti.