AVON’dan “Hayata Gülen” Kadınlara Özel Şarkı

 

Kadınların dostluğuna ve birlikte güçlenmenin önemine inanan AVON, “Güleriz Biz Hayata” şarkısıyla tüm kadınları yan yana aynı yolda yürüyerek daha da güzelleşmeye ve bir arada durarak güçlüklerle başa çıkmaya davet ediyor.

AVON, “güzelliğe değer katan” yaklaşımıyla kadınları kendi içlerindeki gücü keşfetmeye teşvik ediyor. Gülçin Ergül’ün seslendirdiği “Güleriz Biz Hayata” şarkısı, hem iş modeli hem de sosyal sorumluluk projeleriyle kadınları güçlendirmek için çalışan AVON’un değerlerini enerjik ve eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

 

Klibin yıldızları AVON Temsilcileri oldu

“Güleriz Biz Hayata”, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle ilk kez tüm kadınların beğenisine sunuldu. Kadınların birlikte eğlendikleri şarkının klibinde Gülçin Ergül’le birlikte AVON Temsilcileri yer aldı. Temsilciler renkli kıyafetleri ve keyifli danslarıyla doğal enerjilerini şarkının güçlü sözleriyle birleştirdi.

Gülçin Ergül’le karaoke fırsatı

AVON, 11-12 Mart tarihlerinde Marmara Forum’da Gülçin Ergül’ün katılımıyla bir karaoke etkinliği düzenleyecek. Etkinliğe katılanlar, hem ilham verici bu şarkıyı Gülçin’in sesinden dinleme ve hep birlikte şarkı söyleme hem de sürpriz hediyeleri kazanma şansına sahip olacak.