Makyaj Meraklılarına: Karl Lagerfeld X L’Oréal Paris Koleksiyonu

Paris’in iki ikonik markası L’Oréal Paris ve KARL LAGERFELD, ortak makyaj koleksiyonu “KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris” ile güzellik tutkunlarını büyülüyor. Lagerfeld’in ikonik ve etkileyici bakış açısını, ‘Rock Chic’ konseptiyle L’Oréal Paris çatısı altında yeniden ortaya çıkaran koleksiyonla geniş yelpazede farklı görünümler elde etmek mümkün. Karl Lagerfeld’in ölümünden önce tasarımına bizzat başladığı ve onun anısına tamamlanan KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris, Paris Fashion Week’te lanse edilecek. Yeni koleksiyon, Türkiye’de yalnızca Trendyol’da satışa sunulacak.

Makyaj trendlerinin öncü markası L’Oréal Paris, 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından biri olan Karl Lagerfeld ile özel bir koleksiyona imza attı. İki dev markanın heyecan verici buluşması ile ortaya çıkan koleksiyon, L’Oréal Paris kadınıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Siyah renkli şık tasarımıyla çok beğenilen koleksiyonda ruj, eyeliner, maskara ve far paleti bulunuyor. KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Koleksiyonu ile asi ve çekici rock chic’ten doğal görünümlü nude’a kadar geniş yelpazede farklı görünümler elde edilebiliyor.

L’Oréal Paris’in bilimden gelen gücünü ve renk uzmanlığını kullanarak oluşturulan KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Koleksiyonu, efsane tasarımcının güzellik vizyonunu ve yaratıcı mirasını onurlandırıyor. Karl Lagerfeld’in vefatından önce bizzat başladığı son projelerden biri olan makyaj koleksiyonu, onun anısına tamamlandı. Koleksiyon, Lagerfeld’in rock esintileri taşıyan şık stilini, Paris’ten ilham alan klasik ve çabasız zarafet ile harmanlıyor. Global lansmanı Paris Fashion Week’te gerçekleşecek özel koleksiyon, Trendyol’da satışa sunulacak.