Tek Adımda Temiz ve Işıl Işıl Bir Cilt

 

Tohumların mucizevi gücüyle yüz temizliğinin tüm adımlarını tek bir üründe birleştirmeye hazır olun! AVON  Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici ile makyaj çıkarma, cildi temizleme, canlandırma, tonikleme ve tazeleme işlemlerini tek bir ürünle gerçekleştirmek mümkün. Cilde pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandıran chia tohumlarından oluşan Hepsi Bir Arada Temizleyici, yoğun günlük programı nedeniyle cilt bakımını en hızlı, kolay ve etkili şekilde tamamlamayı tercih eden Burcu Esmersoy’un da tercihi.

Günlük yüz temizliği süreçlerini daha etkin hale getiren ve hızlandıran AVON  Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, canlı ve sağlıklı bir görünüm için yüz bakımının öneminin farkında olan kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Tohumların gücünü her aşamada derinlemesine hissetmek isteyenlerin favorileri arasına girmeye aday ürün ile 5 adımı aynı anda gerçekleştirmek; makyaj çıkarmak, cildi temizlemek, canlandırmak, toniklemek ve tazelemek mümkün.

 

Cildin daha derinlemesine temizlenmesi ve nemlendirilmesi için ürünü haftada bir ya da iki defa scrub ya da maske olarak kullanmak gerekiyor. Scrub özelliği için nemli yüze dairesel hareketlerle bir dakika masaj yaptıktan sonra durulamak; maske özelliği için ise nemli yüze uyguladıktan sonra 5 dakika kurumasını beklemek ve sonrasında ılık suyla yüzü yıkamak en etkin sonucu ortaya çıkarıyor.

Burcu Esmersoy: “Cildim için daha ne isteyebilirim ki”

AVON marka elçisi Burcu Esmersoy da günlük yüz bakımını kolaylaştıran AVON  Nutra Effects Hepsi Bir Arada’yı hızla favorileri arasına ekledi. Burcu Esmersoy, yeni ürünün hayatına hız ve enerji kattığını belirterek, “Beş süper etki bir arada, cildim için daha ne isteyebilirim ki!” diyor.