Boyner, Yeni Konsept Mağazasını Emaar Square Mall’da Açtı

 

Türkiye’nin sevilen alışveriş destinasyonlarından Boyner, yeni konsept mağazasını Emaar Square Mall’da açtı. Marka böylelikle yeni mağazası ile İstanbul Anadolu Yakası’nda alışveriş ve eğlencenin merkezi Emaar Square Mall’da 4.400 m2’lik alanıyla iki farklı katta müşterilerine hizmet vermeye başladı. Boyner Emaar Square Mall’da kadın, erkek, çocuk, bebek, genç aktif spor, ayakkabı, çanta, iç giyim, aksesuar ve kozmetik kategorilerinde yerli yabancı pek çok marka yer alıyor.

Doğa konseptinin ön plana çıktığı,  ahşap doku ve detaylarla tasarlanan  Boyner mağazası, sıcak ortamı ile ev hissiyatı yaşatarak müşterilerine konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yeni Boyner mağazası, Boyner müşterisinin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı bir yapıda kurgulandı.

Yenilenen DNA’larıyla Boyner özel markaları, dünyaca ünlü markaların koleksiyonları, sezonun en hit modelleri, güncel moda trendleriyle Boyner Emaar Square Mall mağazası moda severleri bekliyor.