Crocs, Drew Barrymore ile İşbirliğini Uzatıyor

 

Drew Barrymore sevenlere müjde! Crocs, Inc., Drew Barrymore ile ortak olarak tasarlanan kadınlar ve çocuklar için özel baskılı ayakkabı koleksiyonu üzerine yapacağı ürün işbirliğini açıkladı.

Drew Barrymore ♥ Crocs koleksiyonu, 2018 yılının ilkbaharında, Crocs’un bilinen ve tercih edilme sebebi olan raharlığı ve Barrymore’un seçmiş olduğu özel renkler, grafikler ve kişisel tasarımlarıyla birleşerek global bir kampanya ile tüketiciyle buluşacak.

Drew Barrymore ♥ Crocs ürün işbirliğinde, kadınlar ve çocuklar için Barrymore’un kişiliğinin ve tasarım felsefesinin ile konuştuğu parlak renkler ve grafikler içeren, iki özel baskı ayakkabı koleksiyonu yer alacak. İlk koleksiyon, 2018 Şubat’ından itibaren tüketicilerin kullanımına sunulacak ve özel baskılı Crocs Classic Clogs, Crocband Clogs ve Sloane Slides’te cesur renkler ve özel tasarım takılar olacak. İkinci koleksiyon 2018 yılının Mayıs ayında piyasaya çıkacak ve Crocs Classic Clogs, Crocband Clogs ve Sloane Slides’in yanı sıra Isabella Sandaletler ve Flips’te özel grafikler yer alacak.

Bireylerin benzersizliğini ortaya koyan Crocs, “Come As You Are” kampanyasına, dört temsilciden biri olarak katılan, 2016 Golden Globe Ödülü sahibi; aktris, yapımcı, yönetmen, kozmetik marka yaratıcısı, yazar ve anne olan Barrymore şimdide Crocs ile yaptığı iş birliği ile herkesi kendi ayakkabılarıyla rahat ettirmeye davet ediyor . Barrymore, tasarımlarının yanı sıra 2018 yılı boyunca da “Come As You Are” kampanyasındaki  bu rolünü devam ettirecek.