Gap Bu Kış Da Buluşalım Diyor…

Koleksiyonlarında, “Rahat Amerikan Giyim Tarzı”nı yansıtan ikonik giyim markalarından Gap, Grammy Ödül adayı R&B sanatçısı ve şarkı yazarı Leon Bridges ile yeni kampanyasını duyurdu. Koleksiyon; iyilik yap manifestosu ile aşk ve sevgiyi yeniden yorumluyor.

Başarılı yönetmen Emil Nava tarafından yönetilen video, renkli örgüler ve parlak çizgiler ile eşleştirilen klasik Gap denimler yeni yılı kucaklıyor. Leon Bridges, “Müzik, dans ve moda hayattaki en büyük tutkumdur; bu nedenle bu unsurları bir araya getiren bu kampanyada Gap ile birlikte çalışmak benim için çok büyük bir zevk” olarak ifade ediyor.

Her sezon olduğu gibi, koleksiyon Gap’in ikonikleşmiş “Çılgın Çizgiler” koleksiyonundan  birbirinden renkli çizgilerden  oluşan  şık parçalardan oluşuyor. Koleksiyonda  kazakların  yanısıra, atkı, bere, eldiven üçlüsü, taytlar, hatta terlikleri saran çılgın çizgiler, soğuk kış akşamlarında kalpleri ısıtacak birer hediye olmaya aday. Bu yılbaşında çılgın  çizgileri erkek koleksiyonunda da eksik etmeyen Gap, çoraptan bereye, dış giyimden gömleğe,  iddialı renkleri iddialı stillerle buluşturan hediye alternatifleri sunuyor.