Guess Jeans Sonbahar-Kış 19 Koleksiyonunu Sunar!

Jean tutkunları, sonbahar size birbirinden özel seçenekler sunarak gümbür gümbür geliyor adeta… Çarpıcı bir etki yaratan Guess Jeans Sonbahar Kış 2019 koleksiyonu lüks detaylı kumaşlar, askeriye esintili dokunuşlar ve tekrar eden retro ilhamların hepsi, bu sezon  kişisel bir stil yaratmak için GUESS dönüşümüyle geliyor…

LA Guessers

Modern Amerikan kolej esintileri ve okullu retro-spor tarzına kadınsı ve kullanışlı parçalarla birlikte şehir çekiciliği ve kibar bir Western esintisi ekleniyor. İkonik leopar ve kareli desenler sert klasik görünümlerle cesurca oynayarak kombin edilmiş. Parlak dokunuşlar eklenerek çok yönlü sokak görünümlerine ironik bir eşleştirme oluşturuyor. Siyah ve çivit mavisi bitişli denimler cilalanmış gümüş materyaller ve bandanalarla süslenirken, kabartmalar zamansız seksi bir stil oluşturuyor. Aynı zamanda, en çok satılan ve sürdürülebilir Guess Eco Push Up denimlerse yine kalıcı olarak karşımızda.

Moskova Heyecanı

Şehir görünümü Rus büyüleyici yeteneğiyle birleşiyor. Tamamı askeriye esintili ve pirinç detaylar, seksi bir tavırla şehre inmeye hazırlanıyor. Zamansız askeri tema desenlerle, lüks kumaşlar ve spor giyimden ilham alan çarpışan renk paletleri ile cesurca bir araya geliyor. Sokak kraliçeleri sallanan detaylar, prenses tavırlar, elegant kesimler ve keskin parçalarla birlikte şehri yönetiyor. Denimde deri kaplama, yıkanan ve eskitilmiş grafiti ve yeniden stil edilmiş seçkin İtalyan kumaşları siyah renk paleti ile işlenmiş ve şekil veren denimler Moskova hayalleriyle mükemmel bir uyum içinde kombin edilmiştir.

Göz Kamaştıran Jet Sosyete

Bu festival sezonu cesur ve seksi stiller parlıyor! Yıpranmış etkili dikim tarzı, baş döndürücü çizgisiyle retro tarzdan ilham alan kesimler yaratıyor. Çağdaş ve özgün bir tarz ile zengin tondaki pembeler, göz kamaştırıcı kış mavileri ve siyah beyazdan oluşan renk yelpazesinde bir araya geliyor. İşlemeli süslemeler ve yapay elmas, rahat skinny jeanlerle bir araya gelerek suni kürkler ve kalın kazakları harmonize eden mücevherden esinlenilmiş parçalarla göz kamaştırıyor. Sıcak dokunuşlu denim, soğuk aylarda yüksek kaliteli ve lüks yaşam tarzına katmanlı şık bir görünüm sağlıyor. Karşı konulmaz çekicilikte jeanler, feminen tarz için paha biçilmez olmaya hazır!