Hush Puppies Bahar Koleksiyonu’nda Rahatlık ve Şıklık Ön Planda

Ayaktan yukarı tüm bedene rahatlık ve mutluluk yaymayı amaçlayan Hush Puppies bu sezon da “Gündelik ayakkabıyı ben yarattım” diyecek kadar konuya hakim ve iddialı görünüyor…

Rahatlık denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Hush Puppies ile tarzınızı ortaya koymak, kalıplarınızdan sıyrılmak ve özgürleşirken eğlenmek mümkün. İpeksi derileri, yumuşacık iç tabanları ve kullanılan teknolojilerle mutluluğu ayaklardan başlayarak yüzlere yerleştirecek bir İlkbahar Yaz Koleksiyonu Hush Puppies tarzını yakalamak isteyenleri bekliyor.

Markanın kadın koleksiyonu  güncel modayı takip eden tüketicilere özel neredeyse baştan sona yenilendi. Parıltılı efektler (altın, gümüş ve roze) kadar yazın pastel tonları (lacivert, pembe, toprak tonları, olmazsa olmaz siyah ve beyaz) da koleksiyona katılarak ürün yelpazesi genişletildi.

Ayrıca ter emen deri astarlar, yumuşak iç tabanlar, hafif eva tabanlar; daha fazla esneklik ve daha fazla hafiflikle gündelik ayakkabıya spor ayakkabı rahatlığı sağlayan BODY SHOE teknolojisi, hafifliği yeni bir boyuta taşıyarak ayağın yükünü minimize eden, bulutlar üstünde yürürken bulut hafifliğinde adımlar sağlayan ZERO G teknolojisi ve adımların doğal akışını özel kıvrımları ile ayağın ergonomik yapısına yayarak tüm yürüyüş koşullarında (yavaş, hızlı koşar adım) maksimum rahatlık minimum zorlama yaratan WAVEREFLEX teknolojisi ile üretilen ürünleri ile Hush Puppies bu yaz hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez markası olmaya aday.