Kadınlara Özel Koleksiyon

Nike, bu yaz dünya çapında tüm sahalarda boy gösterecek kadınlara özel krampon koleksiyonunu tanıttı. Nike’ın ikonik kanatları ‘Zafer Tanrıçası’, Victory Koleksiyonu’nun bir parçası olarak sahalarda karşımıza çıkacak.

Nike, kadınlara özel tasarladığı krampon koleksiyonunu tanıttı. Nike Victroy, ilk kez yazın Fransa’da gerçekleşecek turnuvadaki maçlarda giyilecek. Nike’ın ikonik kanatları ‘Zafer Tanrıçası’, Victory Koleksiyonu’nun bir parçası olarak sahalarda karşımıza çıkacak.

Mercurial, PhantomVSN, PhantomVNM ve Tiempo olmak üzere koleksiyondaki her bir kramponda, futbolcuların çok yönlülüğünü temsil edecek keskin geometrik açılardan oluşan, elle işlenmiş bir kanat deseni bulunuyor. Kramponlardaki ‘cephane mavisi’ tonlarında, Paris’teki Louvre Müzesi’nin cam ve demirden oluşan ünlü piramidinden geçen prizmatik ışıktan esinlenildi. Hiper Kızıl ayrıntılar, krampon ışıkta hareket ederken yanıp sönen bakır bir beneğe dönüşerek Swoosh logosunun çevresine eğlenceli bir hava katıyor.

Her bir kramponun dilinin üzerindeki küçük bir etikette klasik Nike Futura logosuyla “THE GODDESS OF VICTORY” sözleri bulunuyor. Tabanlarda, zaman geçtikçe heykellerde oluşan parıltıyı hatırlatan hafif bir parlama etkisi yaratıldı.

Victory Koleksiyonu nike.com adresinde satışa sunuldu.