Marks & Spencer ile Kazançlı Yılbaşı Alışverişi…

“Hayatı İyi Yaşa” mottosuyla sunduğu seçkin stil ve binlerce hediye alternatifinin yanı sıra 13 Aralık 2017 günü başlayan kazançlı hediye çeki kampanyasıyla dikkat çeken Marks & Spencer, yılbaşı alışverişinin en cazip adreslerinden biri…

Markanın Kadın Giyim Koleksiyonu’nda geniş renk ve model alternatiflerine sahip hırka, kazak ve kışlık pantolonlar, her saate ve duruma uygun birbirinden şık elbiseler, soğuk havalara tarz katan kaban ve montlar yer alıyor. Kadın giyim koleksiyonunda kış renklerinin modern tonları çivit mavisi, siyah, yoğun kırmızı, zengin fuşya ve sıcak karameller mükemmel bir uyum sergiliyor.

Marks & Spencer’ın her mevsim dikkat çeken iç giyim koleksiyonu, bu yılbaşında da olmazsa olmaz kırmızı rengin farklı yorumlarıyla hediye paketlerine girmeyi bekliyor. Uyku çorapları ve krem setleri, yeni yıl hediye alternatiflerinin favorileri arasında gösteriliyor.
Çocuk ve bebek ürünlerinde de birbirinden sevimli ve şık hediye alternatiflerine sahip Marks & Spencer koleksiyonu, sezonun favori baskılarıyla süslü parçaların yanı sıra kırmızı hakimiyetinde sıcacık kışlıklar sunuyor.

Marks & Spencer’ın zengin kadın, erkek, çocuk ve iç giyim ürünlerinin yanı sıra ev koleksiyonundan da pek çok hediyelik seçmek mümkün.