Richard Mille Butiğini İkonik Old Bond Street’e Taşıdı

Richard Mille, Londra’daki butiğini, seçkin mağazalara ev sahipliği yapan ikonik Old Bond Street’e taşıyarak açtı. Royal Academy of Arts’a birkaç adım mesafede yer alan yeni butik, 300 metrekareye yayılan alanıyla, eskisinden üç kat daha büyük ve metropolü ziyaret eden Richard Mille müşterileri ve koleksiyonerlerinin kalplerini daha hızlı attırma garantili.

Richard Mille Avrupa, Orta Doğu ve Afrika CEO’su Peter Harrison, konuyla ilgili görüşlerini paylaşarak şunları söyledi; “Londra, hem yerel müşterilerimiz hem de çok sayıda yabancı ziyaretçiyi ağırlayan küresel bir şehir olması nedeniyle Richard Mille için çok önemli. Böylesine ikonik bir yere taşınmamız, bizim için çok önemli bir dönüm noktası. Müşterilerimize sunmayı hedeflediğimiz en yüksek lüks deneyimiyle bu taşınma, butiği büyütmemize ve daha fazla saat sergilememize imkan tanıdı.”

İki katlı butikte venge ahşap döşemeler, Sophie Mallebranche imzalı krem rengi duvar kağıtları, siyah deri duvarlar ve kırık cam gibi en sembolik Richard Mille özellikleri sergileniyor. Butiğin girişinde yer alan RM 008 Tourbillon Chronograph’ı sergileyen ve 1000 pound’dan ağır olan üç adet üç katmanlı cam panel ile Richard Mille Dünyası’na adım atan ziyaretçiler, giriş katında saat ustalarını da camın ardından izleyebiliyorlar. Tonneau şeklindeki avlu ise ziyaretçilerin bir VIP salonu, uğrayabilecekleri bir şarap mahzeni ve puro vitriniyle kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayan alt kata açılıyor. Markanın diğer klasik simgeleri arasında yer alan Richard Mille kitap koleksiyonu ve Richard Mille Grubu’na ait Paris menşeili Editions Cercle d ’Art’ın bastığı seçkin sanatçı kitapları da butikte yerlerini aldılar.

Richard Mille’in tutkulu takipçileri ve koleksiyonerler, bu yeni butikte, kadın ve erkekler için tasarlanan otomatik ve tourbillon saatlerden, nerdeyse her spor dalında yarışan marka dostlarıyla işbirliği içinde geliştirilen spor modellere kadar en müstesna saatlerden oluşan bir seçkiyi keşfedebilecekler.