Silk and Cashmere 25. Yılını, 25 Efsane Ürünüyle Kutluyor…

 

Saf ipek ve saf kaşmir deyince akla gelen özel isimlerden biri olan Silk and Cashmere’in, 1992 yılının, 10. ayının 10. gününde, saat 10:10’da başlayan yolculuğu, 25. yılına ulaştı. Marka, son yıllarda yaşadığı ve “Rönesans” olarak adlandırdığı yenilenme sürecine devam ederken bir yandan da yeni yaşını kutlamak için 25 yıldır en beğenilen, en özel anlara eşlik eden 25 farklı parçayı müşterilerine sunuyor.

Silk and Cashmere yıllardır en büyülü ve eşsiz iki dokuyu tüketicilerle paylaşmak için ilk günkü tutkusuyla “dünyanın en sevilen kaşmir markası” olma hedefine doğru ilerliyor. Marka, gelenekten geleceğe olan bu yolculuğunda yeni yaşını kutlamak için 25 yıldır en beğenilen, en özel anlara eşlik eden 25 farklı parçayı derledi.

Yıllara meydan okuyan ürünler

25 en sevilen ürün arasında neler mi var? Sonbahar yürüyüşlerinizde sizi sıcacık tutan ‘Utku’ kazaklardan, şömine başında içinizi ısıtan örgülü ‘Amerigo’ kazaklara;  sizi soğuklardan koruyan ‘Amelia’ kapüşonlulardan, sevdiklerinize hediyesi olarak aldığınız  ‘Patrick’ atkılara,  kar yağarken elinizde kahveyle beraber sizi ısıtan ‘Aleyna’ kazaktan, en özel gecenizde göz kamaştırmanızı sağlayacak ‘Lishui’ ipek gömleğe kadar farklı alternatifler var. Tabii bunlar sadece ilk akla gelenler.

25 yıldır severek kullandığınız saf kaşmir ve saf ipek ürünleriyle sayısız anınızı paylaştığınız Silk and Cashmere yeni yaşını da sizlerle beraber kutluyor. Erkek ve çocuklara göre de ürün seçenekleri bulunan markanın en büyük özelliği ise, yıllara meydan okuması…  Geleneği geleceğe taşımak için mağazalara ve silkandcashmere.com’a uğramalısınız, çünkü ulaşılabilir lüks sadece bir adım ötenizde.