Yeşil Halı’da Hilfiger Heyecanı!

MILAN, ITALY - SEPTEMBER 22: Benedetta Porcaroli wearing Tommy Hilfiger attends The Green Carpet Fashion Awards, Italia 2019, hosted by CNMI & Eco-Age, at Teatro Alla Scala on September 22, 2019 in Milan, Italy. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Eco-Age Ltd)

Tommy Hilfiger, İtalyan oyuncu Benedetta Porcaroli, Amerikalı oyuncu Ian Somerhalder ve Amerikalı oyuncu Larsen Thompson’ın Milano’da (İtalya) düzenlenen Green Carpet Moda Ödülleri töreninde Hilfiger tasarımları giydiğini duyurdu.

Benedetta Porcaroli, özel tasarım straplez korseli bir gece elbisesi giydi. İçeriğinde yüzde 35 oranında tüketim öncesi ve sonrası geri dönüştürülmüş pamuklu ve geri dönüştürülmüş su şişeleri gibi malzemelerin bulunduğu denim kumaşla hazırlanan elbise, markanın imza renkleri kırmızı, lacivert ve lacivert kristallerle tasarlanan bir Swarovski tasma kolye ile tamamlandı.

Ian Somerhalder, özel tasarım şal yakalı smokin takım ve gömlek giydi. Bu giysiler de içeriğinde yüzde 35 oranında tüketim öncesi ve sonrası geri dönüştürülmüş pamuklu ve geri dönüştürülmüş su şişeleri gibi malzemelerin bulunduğu denim kumaştan üretildi.

Larsen Thompson, askılarında kristal süslemeler bulunan bir vintage bir TOMMY HILFIGER siyah gece elbisesi giydi.