Romantik İlişkilerde Algı

bigoody.com olarak kadın akademisyenlerin çalışmalarını daha etkin şekilde sürdürebilmelerine ve veri toplama süreçlerine destek olabilmek adına yepyeni bir süreç başlatıyoruz. İlk olarak destek verdiğimiz isim ise ODTÜ Psikoloji Bölümü doktora öğrencisi İrem Ayar olacak.

Eğer “18 yaşını doldurmuş, en az 3 aydır süregelen heteroseksüel bir romantik ilişki” içindeyseniz, anket linkini partnerinize de ileterek, İrem Ayar’ın ”Romantik İlişkilerde Algı” konulu araştırmasına destek olabilirsiniz. Anket kadın partnerler için ortalama 20 dakika, erkek partnerler için ise ortalama 5 dakika sürmektedir.

Ankete katılmak için tıklayınız.

Bu araştırma, ODTÜ Psikoloji Bölümü doktora öğrencisi İrem Ayar tarafından, Prof. Dr. Nuray SAKALLI danışmanlığında PSY 696 Bağımsız Araştırma dersi kapsamında yürütülmektedir. Bu form sizi araştırma koşulları hakkında bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

 


 

Eğer siz de akademik araştırmalarınız için desteğe ihtiyaç duyuyor ve anketlerinize katılımcı bulmakta zorluk çekiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Dileyenlerin araştırma sonuçlarını da tarafımızca haberleştirilerek sitemizde yayınlanacaktır.