Doğal Avokado Yağlı Losyon ile Farkı Hissedin

Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu ile giriş yaptığı losyon kategorisinde yeni ürünü ile iddiasını sürdüren Eyüp Sabri Tuncer, losyon serisine avokado yağının mucizevî özellikleri ve zengin E vitamini içeren %100 Doğal Avokado Yağlı El ve Vücut Losyonunu ekledi…

Kişisel bakım ürünlerin kategorisine girişiyle fark yaratan isimlerden Eyüp Sabri Tuncer, doğal yağlar ile oluşturduğu losyon serisini genişletmeye devam ediyor. Doğal Avokado Yağlı El ve Vücut Losyonu içeriğindeki %100 doğal avokado yağından gelen zengin özellikler sayesinde yumuşak, pürüzsüz ve yepyeni bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Shea Butter, E Vitamini ve mucizevî avokado yağının bir araya gelmesiyle hazırlanan mükemmel formülü cildi derinden besliyor, tazelenerek yenileniyor ve daha parlak görünmesini sağlıyor. Zengin vitamin ve yüksek mineral içeriğinin ciltte sağladığı yoğun nemlendirme ile farkı hissettiriyor ve hayatı tazelemeye devam ediyor.

Doğal Avokado Yağlı El ve Vücut Losyonu, paraben, mineral, hayvansal yağlar, insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler içermemesiyle de öne çıkıyor. Marka, ayrıca vegan sertifikalı tüm ürünleri ile tüketicilere hayvanlar üzerinde test edilmediğinin güvencesini veriyor.

Avokado Yağının Özellikleri

Avokado yağı, diğer meyvelerden daha yüksek mineral oranına sahip olan avokado meyvesinden elde edilir. Yağ asitleri kompozisyonu olarak yüksek Oleik asit içeriği olan avokado yağı, cilt için emilimi yüksek en faydalı yağlardan biridir. Özellikle içeriğinde yüksek oranda E, A ve D vitaminleri, Niacin (B3 vitamini),  Biotin (B7 vitamini, bir diğer deyişle güzellik vitamini) yer almaktadır.

Zengin vitamin ve mineral içeriğiyle ciltte mükemmel emilimi sayesinde farklı cilt katmanlarına nüfuz ederek yüksek nemlendirme ve yumuşatma sağlayan avokado yağı, yüksek miktarda potasyum, magnezyum, fosfor ve silisyum içerir.