İspanya’nın 1 Numaralı Profesyonel Saç Boyası Montibello Türkiye’de!

50 yıllık geçmişe sahip, dünyaca ünlü İspanyol profesyonel saç boyası, saç bakımı ve saç şekillendirme ürünleri markası Montibello, kozmetik ve kişisel bakım kategorisinin özel isimlerinden Kopaş Kozmetik güvencesiyle Türkiye pazarına girdi. Montibello, Avrupa’dan Amerika ve Asya’ya genişleyen servis ağıyla uzun yıllardır kuaförlerin ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.

1967’de Barselona’da kurulan ve 50 yıldır İspanya’da yüksek kalitede profesyonel saç boyası ürünlerine imza atan İspanyol Montibello, Türkiye pazarına girdi. Ürün kalitesini ön planda tutan Montibello, inovasyon ve Ar-Ge’ye yoğun yatırım yapan bir marka. Montibello; profesyonel saç boyama, saç bakımı ve saç şekillendirme ile ilgili öncü fikirleri, güçlü uluslararası deneyimi ve saç tasarımı alanındaki trend öngörüleriyle profesyonellerin güven duyduğu bir marka olma özelliği taşıyor. İspanya dışında, pek çok ülkede de başarı elde eden Montibello, stratejik açıdan çok önemli bir pazar olan Türkiye’de de iddialı.

9 Ekim Pazartesi akşamı Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt’un ev sahipliğinde Portaxe’de gerçekleştirilen görkemli lansmanla kuaförlerle buluşan Montibello, sektördeki deneyimi ve zengin ürün yelpazesiyle artık Türkiye’deki saç tasarım profesyonellerinin de yardımcısı olacak.