Türkiye’de Bir İlk; Kalıcı Jel Saç Boyası

Schwarzkopf’un ilk kalıcı jel saç boyası Pure Color tüketicilerle buluştu! Jel formatındaki ilk kalıcı saç boyası olma özelliğini taşıyan ürün, kıvamı sayesinde hızlı ve homojen karışma özelliği sunarken, damlama ve bulaşma problemini de ortadan kaldırarak saç boyamayı artık çok daha kolay hale getiriyor. Pure Color, en trend doğal içeriklerden Aloe Vera ve Kaktüs özlerinin yanı sıra Aquaxyl™ ile güçlendirilen formülü ve Jojoba Yağı içeren bakım kremi sayesinde saçlara yoğun nem etkisi ve müthiş parlaklık sağlıyor…

Pure Color’ın portföyünde birbirinden tatlı 15 farklı renk yer alıyor. Renklerin her biri, tonunu en iyi yansıtan ve iştah açan tatlıların isimleriyle bir araya geliyor. Portföyde özellikle bitter brownie, vanilyalı tart, vişneli turta ya da tarçınlı kek gibi renkler ön plana çıkıyor.

Saçlarda üstün renk performansı

Ürün, saçların her bir katmanını boyayarak, uzun süre renk kalıcılığı sağlarken, beyazları mükemmel seviyede kapatıyor. Pure Color yoğun, parlak ve kalıcı renkler için iki farklı renk pigmenti içeriyor. Bunların ilki; uzun süre kalıcı ve yoğun renk elde etmek için saça derinlemesine nüfuz eden kalıcı pigmentler. Bu renk pigmentleri; saç lifinin içine etki ediyor. Diğeri ise, ekstra parlaklık sağlayan doğrudan pigmentler. Bu tür pigmentler, saçın dışını kaplayarak saça parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.