Gelinlere Özel…

Klasik gelinlik modeli anlayışının hakim olduğu 2018 yılını geride bırakırken, tüm modellerde rahatlığın ve konforun izlerini çokça göreceğimiz gelinlik modelleri 2019 yılında ön plana çıkıyor. Geometrik desenlerin, tüllerin, derin V Yaka tasarımların hakim olacağı modellere bir de parlak kumaşlar, boncuklar, metalik işlemeler eklenince ışıl ışıl bir gelin olmak için geriye sadece bu gelinliklere uyumlu doğru iç çamaşırlarını belirlemek kalıyor…

Rahat ve Göz Alıcı Gelinler

G Lingerie’nin gelin koleksiyonu, evlenme kararınızın ardından sizi en güzel gününüze hazırlayacak oldukça özel bir iç çamaşırı koleksiyonuna sahip. 2019 yılının hakim olduğu konfor ve rahatlık duygusunu tüm gelinlik modellerine rahatlıkla uyum sağlayacak iç giyim tasarımları ile birleştiren ürünler, yoğun bir koşuşturmacanın içerisinde sizleri rahat hissettirirken seksi tasarımları ile de iç ışıltınızı ortaya çıkartacak. Tüm iç çamaşırlarında konfor ve rahatlığa ekstra önem veren marka, gelin iç çamaşırlarında da sizi kayma, kesme, düşme, batma gibi problemlerden kurtaracak geniş model ve marka alternatifine sahip.

Her dakikanın tadını çıkarın!

Gelin iç çamaşırı önemli ve özel bir satın alma! Bütün gün bunu giyeceksiniz. Bu yüzden iç çamaşırının gelinliğinizin altında harika görünmesi ve rahat hissettirmesi önemli. Görünmez olmasının yanı sıra vücudunuza tam oturan, sizi tamamlayan ve zenginleştiren, size mükemmel şekilde uyum sağlayan bir çamaşır olmalı.

Straplezden askılıya, kayık yakadan V kesime kadar çok farklı gelinlik stilleri mevcut ve bunun için doğru iç çamaşırını kullanmanız gerekiyor.