New York Hikayesi: The Michael Kors Sonbahar 2018 Runway Show

New York’un kalbi, Michael Kors’un 14 Şubat Çarşamba günü saat 17:00’de yapacağı defilede atıyor! New York Lincoln Center’daki Vivian Beaumont Tiyatro’sunda gerçekleşecek olan defilenin davetiye tasarımı ve diğer sanat çalışmaları, efsane tiyatro poster sanatçısı James McMullan tarafından yapıldı. Show, tasarımcının da evi olan New York’un enerjisini, ilhamını ve yaratıcılığını ortaya koymaya hazırlanıyor.

Markanın kreatif direktörü Michael Kors, “ Bu şovun New York’a gönderdiğim bir aşk mektubu olmasını istedim.”  diyor ve ekliyor “ Şehrin enerjisinden, çeşitliliğinden, bireyselliğinden, sanatından, yemeğinden ve tabiî ki de modasından, yani her şeyinden ilham aldım. New York, mimarisinden tiyatrodaki yüzlere kadar herkesin kendi hikayesini bulabildiği bir yer. Sanat çalışmalarının James McMullan tarafından yapıldığı ve Mimar Eero Saarinen’in tasarımı olan Lincoln Center’da bir şov düzenlemek herkesle paylaşmak istediğim bir New York hikayesiydi.”

Sonbahar 2018 Michael Kors Collection defilesi New York’tan canlı olarak MichaelKors.com, YouTube Live, Twitter Live, Instagram Live and Facebook Live kanallarından yayınlanacak.

Michael Kors’un moda haftası deneyimini arttırmaya yönelik diğer projeleri ise:

Sokak Modası: Meşhur işbirliği bu sezon popüler moda öncüleriyle geri dönüyor. Tina Leung, Helena Bordon, Jessica Kahawaty ve Hikari Mori’nin defileyi izlemeye giderken giyeceği İlkbahar 2018 sezonuna ait anahtar parçaları dünyanın farklı köşelerindeki takipçileri tarafından Instagram, Facebook, Twitter, LINE ve diğer sosyal medya platformları aracılığıyla satın alınabilecek. Defileyi takiben, moda öncülerinin kombinleri, michaelkors.com’dan satın alınabilecek.

Kors Commute: Markanın moda haftası ön şov mini serisi olan “Kors Commute” 11 Şubat’ta üçüncü kez lanse edilecek. Her zamanki gibi Michael limuzininde sektörün önde gelen kişileriyle birlikte New York Moda Haftasına hazırlanacak. Bu sene Ashley Graham, Alek Wek ve Linda Fargo ile moda hakkında konuşulmayan kalmayacak. Kors Commute, YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’dan da yayınlanacak.

Sahne Arkası ve Ön Sıra Hikayeleri:

Sahne arkasındaki olaylar, top modeller ile sohbetler ve defile öncesi tüm detaylar markanın instagram hesabından, hikaye olarak paylaşılacak ve defile öncesi salondaki tüm enerji bu sayede takipçilere yansıtılacak. Aynı zamanda takipçiler Helena Bordon tarafından devralınacak Michael Kors Snapchat hesabından da ön sıra hikayelerini takip edebilecekler.