Şehirde Romantizm Rüzgarları

Bu kış nasıl geçecek? Hangi renkler moda olacak? Fular mı, atkı mı? Kafada onlarca soru… Bu kış için söyleyebileceğim ilk şey oldukça romantik geçeceği. Dünya markalarının koleksiyonları da bunun habercisi. Romantizmin ana felsefesinden hareketle tasarlanan BEYMEN Collection 2019-2020 Sonbahar – Kış Kadın Koleksiyonu, hayal gücünü ve yaratıcılığı destekleyen romantik tasarımları, göz alıcı detayları ve keskin siluetleri ile kadının eşsiz kişiliğini ortaya çıkarmaya çalışıyor…

Koleksiyon, monokrom kemik-ekru ve acı kahve panter desen birliktelikleri ile duygu ve hayalleri özgürce yönlendirerek şairane bir gelecek vaad ediyor. Keskin ve maskülen prince-des-galles takım elbise ve pardesüler ise volan ve pili detayları ile şiirsel bir uyum yakalıyor.

Romantik ve duygusal boş tuval renkleri, feminen volan ve fırfır detaylar ile sonbaharı karşılayan koleksiyon, hayvan desenleri ve sürpriz detaylı maskülen takımlarla dengeleniyor. Siyah ve beyazın ön planda olduğu loungewear grubunda pijama pantolon takımlar, anvelop elbiseler, şehir ve iş hayatının temsilcisi kare desenli pantolon ve etekler dikkat çekiyor.

Şehrin dinamiği içinde, kadının hayal dünyasını ve romantizmi destekleyen gül desenleriyle zenginleşen koleksiyonda; siyah-beyaz art deco güller volanlı etekler, gri melanj takımlar ve zarif kırmızı triko üstlerle tamamlanıyor. Romantik pembe güller ve pembe takım elbiseler, dişi güçlü bir kadını vurgularken; koleksiyonun diğer önemli deseni olan kırmızı zincir kemer deseni ise göz alıcı yalın kesimlerde hayat buluyor.

Sezonun vazgeçilmezi dış giyimlerde; 70’leri anımsatan pardesü tarzında hafif paltolar, kısa ve uzun puf montlar, kaban ceketler, kolları çıkarılabilen deri mont, arka bölümü tamamen güneş pilisesinden oluşan pardesü öne çıkıyor.