Tatil Bavulunuzu Renklendirin!

İnsanın içini ısıtan yaz aylarının gelmesiyle tatil planları başladı. Deniz, kum ve güneşin hayali kurulurken tatil alışverişinin de tam zamanı! United Color of Benetton eğlenceli yaz koleksiyonu ve renkli olduğu kadar fonksiyonel de olan seyahat koleksiyonuyla tatil öncesi uğranması gereken adresler arasında yer alıyor.

Canlı renkler ve desenlerle her zevke hitap etmeye çalışan plaj koleksiyonnda, mayo ve bikinilerden plaj havlularına kadar geniş bir seçki sunuluyor. Uçuşan elbiseler ve aksesuarlarla zenginleştirilen yaz koleksiyonunda tatiliniz için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceksiniz.

Yaz neşesini ve ruhunu mayo ve bikinilere yansıtan renkli marka; fırfırlı tek kollu mayoları, yüksek belli bikini altları ve straplez bikini üstleriyle stil sahibi bir koleksiyon ortaya çıkarıyor. Çiçekli desenlerle ve canlı renklerle tasarlanan bikini ve mayoları yine desenli ve renkli plaj havlularıyla birlikte kullanabilir, tarzınızı plajda da yansıtabilirsiniz.

Renklerin gücünden ve enerjisinden seyahat koleksiyonunda da faydalanan Benetton; yeşil, lacivert ve kırmızı renk alternatifleriyle hazırladığı valizlerle yaz tatilinizi kolaylaştırmak için çalışıyor. Valiz içi düzenleyicilerin de bulunduğu seyahat koleksiyonunda renklerin gücünü detaylarda hissederek yazın tadını en canlı şekilde çıkarabileceksiniz.