Tommy Hilfiger İlkbahar 2018 TommyXGigi Kapsül Koleksiyonunu Tanıtacak

Tommy Hilfiger, kadın giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi olan dünyaca ünlü süper model Gigi Hadid ile 2018 İlkbahar TommyXGigi kapsül koleksiyonu lanse edeceğini duyurdu. 25 Şubat 2018 tarihinde satışa sunulacak ürünler, stil önerileri ve tasarım sürecindeki görüntüler moda severler ile buluşacak.

İlkbahar 2018 TommyXGigi kapsül koleksiyonu, Tommy Hilfiger’ın otomobil sporları sevgisinden Gigi Hadid’in yüksek tempolu yaşam tarzına kadar her yönüyle hız konseptini kutluyor. Cesur ama rahat görünümler, Gigi’nin athleisure stiline kattığı çabasız yorumlardan ilham alarak eğlenceli dokunuşlarla sunuluyor. Geniş dış giyim, özel dikim görünümlü jean’ler, sportif aktif giyim ve feminen elbiseler gibi zamansız klasikler, değişik deriler, lüks ipekler ve eskitme denim gibi malzemelerle yeniden tasarlanıyor. Kırmızı, beyaz ve lacivert blok renklerin kullanıldığı koleksiyon; spor esintili tasarımlar Gigi imzalı yarış çizgileri, grafik armalar ve işlemeli hız logoları gibi desenlerle zenginleşiyor. Altın renkli fermuarlar, kontrastlı dikişler ve detaylar, görünümleri lüks bir dokunuşla tamamlıyor. Geniş kesim parçaların süper skinny jean’lerle birlikte kullanımı gibi kombinasyonlarla yaratılan siluetler, yarış pisti stiline güçlü ve özgüvenli yeni bir yaklaşım getiriyor.

İlkbahar 2018 TommyXGigi kapsül koleksiyonunun prömiyeri, 25 Şubat’ta Milano Moda Haftasının kapanışını yapacak olan TOMMYNOW deneysel defilesinde gerçekleşecek. Podyuma çıkan tüm görünümler, yetmişten fazla ülkedeki anında alışveriş yapılabilir kanallardan oluşan bir ekosistemden satın alınabilecek. İlkbahar 2018 koleksiyonları da markanın global toptan satış ağı ve kendi perakende kanalları, tommy.com, sosyal medya içeriği, alışveriş yapılabilen canlı yayın akışı ve chatbot’lar aracılığıyla satışa sunulacak.