Zeynep Tosun’dan Özel Koleksiyon

Zeynep Tosun’un Koton’a özel hazırladığı koleksiyonu gördünüz mü? Hayır diyenleri haberimize göz atamaya davet ediyorum. Çünkü koleksiyon hem çok renkli hem de oldukça iddialı…

Yaza hızlı bir giriş yapan Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu, şehirli, özgür ve özgün kadınlardan ilham alınarak hazırlanan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 2019 İlkbahar-Yaz sezonu için hazırlanan koleksiyonda gelin adaylarına özel tasarımlar da bulunuyor. Koleksiyon, sezon trendlerini Zeynep Tosun’un çizgisiyle buluşturan tasarımlar sunuyor. Omuz ve kol detaylarıyla dikkat çeken elbiselerde, düz ve özellikli kumaşlar tercih ediliyor. Renkli şifon, brode, viskos ve jakarın tasarımlarla buluştuğu koleksiyonda pembe, kırmızı gibi çarpıcı renklerin yanı sıra büyük çiçek desenleri de kullanılıyor. 2019 İlkbahar-Yaz sezonunun kilit parçalarını ise multicolor payetin çingene pembesiyle birleştiği parlak tulum ve saten üzerine büyük çiçek desenli elbise oluşturuyor.

Gelin ve Gelin Adaylarına Renkli ve Romantik Alternatifler

Dantel detayların, saten ve brode kumaşlardan romantik ve mini elbiselerin bulunduğu koleksiyon, farklı özel gün konseptlerine uygun seçenekler de sunuyor. Koleksiyon, yeni sezonda özel davet ve düğünlerin yanı sıra gelin ve gelin adayları için hazırlanan karşılama tasarımları, parti ve nişan elbiseleriyle de ön plana çıkıyor.