Tek Bir Gülücük İçin Kampanyasi Kristal Elma’dan Ödülle Döndü

Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 29’uncusu düzenlenen Kristal Elma Festivali’nde “Tek Bir Gülücük İçin”  kampanyasıyla TV Filmi Yiyecekler kategorisinde bronz ödülün sahibi Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü oldu. Sosyal medyada da büyük ilgi gören reklam filminde, annenin bebeğiyle yaşadığı özel yolculuk en doğal haliyle anlatılıyor.

Fermantasyon yöntemiyle geliştirilmiş ilk ve tek çocuk devam sütü olan Bebelac Gold’un “Tek Bir Gülücük için” kampanyası, Türkiye’nin en önemli pazarlama ödüllerinden biri olarak kabul edilen Kristal Elma Festivali’nde Film-TV, Sinema Kategorisi Yiyecekler dalında bronz ödül almaya hak kazandı.

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütleri’ni, anneyi anlayan, annenin yanında olan bir marka olarak konumlandırdıklarını belirten Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu: “Hamilelikten doğuma 9 ay onu taşıyan, her defasında ilk defaymışçasına kokusunu içine çeken, gece yarıları uyanan, bebeğinin mutluluğu için her yolu deneyen ve bulan annelerin sevgiyle yaptığı tüm fedakarlıklar; bebeklerinin tek bir gülücüğü ile mutlu sona ulaşıyor. Buradan hareketle yeni reklam kampanyamızı “Tek Bir Gülücük İçin” sloganıyla hayata geçirdik. Fermantasyon teknolojisiyle üretilmiş ilk ve tek çocuk devam sütü Bebelac Gold, gerçek anne ve bebek hikayelerine yer verdiği reklam filmleriyle farklılaşan bir marka. Tek Bir Gülücük İçin kampanyamızın reklam filminde de, gerçek bir anne ve bebeğini ekrana taşıdık. Annelik serüvenini, alışılmışın dışında en doğal ve gerçek haliyle yansıtmaya çalıştık. Bu yönüyle film sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Çocuğu olsun olmasın herkesten güzel yorumlar aldık ve tüketici ile ciddi bir duygusal bağ yakaladık. Kampanyamızın başarısının böyle önemli bir ödülle taçlandırılmasından mutluluk duyuyoruz” dedi.