Harvey Nichols Sahil Keyfini Şehre Taşıyor!

Harvey Nichols, yazın keyfini şehirde çıkaranlar için,  kumsalları pop-up store ile Kanyon Alışveriş Merkezi etkinlik alanına taşıyor. Villeroy&Boch, Beatriz Ball, Michael Aram, D’Maison, La Murrina, EA Interiors, Belz ve Ironi gibi markaların ev, tekstil ve marin ürünlerinde %20 indirim ayrıcalığı sunan pop-up’ı kaçırmayın!

Güneş, sahiller ve yazın mutluluğunun paylaşılacağı Harvey Nichols Home Pop-Up store, 16 Ağustos – 6 Eylül tarihleri arasında Kanyon Alışveriş Merkezi etkinlik alanında yazın tadını İstanbul’da çıkaranları bekliyor. Kanyon Alışveriş merkezi etkinlik alanına kurulan Harvey Nichols Home Pop-Up store’da eşsiz fırsatların yanı sıra %20 indirim ayrıcalığı da sizleri bekliyor.

Harvey Nichols Home, Villeroy&Boch, Beatriz Ball, Michael Aram, D’Maison, La Murrina, EA Interiors, Belz ve Ironi gibi markaların marin ürünleriyle sizleri şehirde benzersiz bir yolculuğa çıkarıyor.

Pop-up sürprizi sosyal medya hesabı üzerinden, Harvey Nichols Home’da çekilen bir fotoğrafı ve #harveynicholshome hashtag’i ile @harveynicholstr hesabını mention’layarak paylaşanlar arasından seçilecek en güzel üç kareye sürpriz hediyeler var. @harveynicholstr hesabından yarışma duyurusu yapılacaktır, takip etmeyi unutmayın.