Yaz Odalarında Marin Dokular

Yazın sıcak ve enerjik atmosferi, yaşam alanlarında da kendini hissettiriyor. Cotton Box, yaz aylarına özel tasarladığı ‘Maritime’ serisi ile yaz ruhunu yatak odalarında hissettiriyor. Zengin renk ve desen skalası ile farklı dekorasyon stillerine imza atan marka, Neta Mavi ve Alesta Bordo nevresim takımları ile yaza hazır. Lacivert, kırmızı ve beyaz renklerin hakimiyetindeki tasarımlar, denizci temasının işlendiği yelken, gemi ve dümen figürleri ile ılık yaz rüzgarlarını evlere taşıyor.

 

Yaz dekorasyonun vazgeçilmezi ve sıklıkla tercih edilen konsepti marin, Cotton Box’ın 2019 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nda ‘Maritime’ grubu ile hayat buluyor. Geniş renk skalası, her zevke hitap eden desenleri ve özel koleksiyonları ile kullanıcılarına keyifli bir kullanım deneyimi yaşatan marka, yüzde yüz pamuk içeriği ile uyku kalitesini en üst seviyeye taşıyor. Yazın romantik ve sıcak ruhu, Neta Mavi ve Alesta Borda takımları ile kendini hissettiriyor.

Sıcak gecelerde serin uykular…

Yazın etkisini hissettirmeye başladığı sıcak gecelerde pamuksu yüzeyi ile terlemenin önüne geçen marin gruplar, rahat bir uyku için ideal. Cotton Box en sağlıklı uykuya ortam hazırlayabilmek için bütün incelikleri düşünüyor. Yüzde yüz pamuk ipliği ile üretilen ve nefes alan ürünler, terlemenin önüne geçiyor ve rahat bir uyku için gerekli ortamı sağlıyor. Tüm baskı ve boya aşamalarında Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren marka, hava geçirgenliği yüksek yüzeyler ile alerji riskini en aza indiriyor.