Koton Yırtık Jean Reklam Kampanyasının Yüzü Teoman Oldu

teoman, yirtik jean reklami, koton

 

Koton bu yıl kadın ve çocuğun yanı sıra erkek modasında da iddialı. Marka, Yırtık Jean reklam kampanyası için Teoman ile anlaştı. “Şimdi Moda Paramparça” sloganıyla yürütülecek kampanya yeni sezon erkek modasını Teoman’ın ikonik tarzıyla yansıtıyor.

Moda trendlerini belirleyen kategorilerine yırtık jean ile yeni bir halka ekleyen Koton, yeni reklam kampanyası için Türk Rock Müziği’nin efsane ismi Teoman ile bir araya geldi.  Müzisyen kimliği kadar kendine özgü stiliyle de dikkat çeken Teoman, yırtık jean koleksiyonu için yürütülecek reklam çalışmalarında Koton’un yüzü olacak.

Ünlü müzisyenin, popüler şarkısı Paramparça’yı yeniden yorumladığı reklam filminin moda tutkunları kadar Teoman hayranlarının da ilgisini çekmesi bekleniyor.  Yırtık jean koleksiyonu ile özgün bir kategori daha oluşturan Koton, Teoman ile birlikte farklı yaş gruplarından ve çevrelerden tüketicilere ulaşmayı hedefliyor. Kampanyayı “Şimdi Moda Paramparça” sloganıyla hayata geçiren Koton, yırtık jean ile başlayarak, erkek tüketicilerin de ilgi odağı olacak koleksiyonlarla, erkek modasında fark yaratacak bir yaklaşım benimsiyor.