Michael Kors’tan ‘The Walk Holiday’

Modanın dev isimlerinden Michael Kors ‘The Walk Holiday’ adını verdiği yeni kampanyasının en yeni parçalarını tanıtıyor! Geçtiğimiz hafta lansmanı yapılan kampanyanın yeni bölümünde dört moda öncüsüne odaklanılıyor: Defilelerin vazgeçilmeyen ismi Ming Xi, model Sofia Richie ve sokak modasının yıldızlarından ve ayrıca DJ olan Simi & Haze Khadra. Yeni jenerasyonun IT kızlarını yaratmak için stil sahibi, maceracı ve heyecanlı moda severler bir araya getirildi.

“Holiday dönemi kutlamalarla ve ışıltıyla dolu bir dönem. Kampanya için seçilen bu genç kadınlar, parti sezonunun enerjisini belirleyip, ruhu yansıtacak” diyor Michael Kors. İlk kampanyada olduğu gibi, moda öncüleri New York City’de Tommt Ton tarafından fotoğraflandı. Ayrıca, Peter Szollosi yönetimindeki videolar yine Wednesday ajansı tarafından New York City’in ihtişamlı gece hayatında çekildi.

Bu sezon koleksiyonda MICHAEL Michael Kors’a ait çantalardan Sloan Select, Sloan Editor, Sloan Tango ve Scout kamera çantası ile hazır giyim ürünlerine yer verildi.