Haziran Burç Yorumları!

 

Merhaba sevgili Bigoody okurları… Haziran ayı burç yorumlarıyla karşınızdayım. 5 Haziran’da Mars’ın  Yengeç Burcuna geçişiyle Haziran ayına başlıyoruz.  Mars, bu burçta rahat etmez, Marsın hareketli ve agresif yapısı Yengeç Burcunun huzurlu ve duygusal yapısı ile çelişir, o yüzden aile ve ev konularında hareket etmekte zorluklar yaşanabilir. 6 Haziran da  Merkür İkizler Burcunda olacak. Kendi yönettiği bir Burç olan İkizler, Merkür’ün çok rahat ettiği bir Burçtur ve iletişimin kolay aktığı, eğitim ve ticaret konularıyla uğraşanların çok rahat ettiği bir dönem başlıyor. 7 Haziran’da Venüs Boğa Burcuna geçiyor, Venüs’ün kendi Burcu olan Boğa bütün özelliklerini rahatça ortaya koyabilir. Sevgi, aşk konularının rahatladığı, parasal konularda kolaylıklar sağlam ve emin adımlar atabileceğimiz bir dönem olacak.  9 Haziran‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor ve 11 Haziran’da da düz harekete başlıyor uyum denge estetik ve sanatsal konulardaki devam eden sıkışma daralma ve aksaklıklar nihayet Jüpiter’in düze dönmesiyle bolluk ve genişleme içinde rahat akışa geçecek. 9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor, yabancı kültürler, seyahatler, inanç ve felsefe konularında bazı sonlanmalar ve bitişler olabilir.  Mars ve Venüs arasındaki uyumlu açı eril-dişil enerji arasındaki uyumu yakalamak için çok uygun bir dönem. 16 Haziran’da Neptün durağanlaşıyor  ve 18 Haziran’dan başlayarak 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, Neptün salgınları, gazları, kimyasalları anlatır Retro dönemde bu konulara dikkat etmek gerekir.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek aile , çocuklar , anne ve annelik duygusu ile ilgili başlangıçlar yapmak için harika zamanlar ,hassasiyetin  ve samimiyetin  artacağı bir dönem. Haziran ayı boyunca da Satürn ve Pluton Retro harekette olacak sorumluluklar ile ilgili kısıtlanma  ve daralma etkileri de  devam edecek. Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ay dilerim…

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor  yüksek öğretim, yabancılarla işler hukuksal konularla ilgili alanlarda bazı sonlanmalar ve tamamlanmalar yaşanabilir.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açısı kendinize daha fazla özen göstereceğiniz bir dönemi işaret ediyor.  9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor bir süredir ikili ilişkilerinizde ve oratklıklarınızdaki gecikme erteleme ve aksaklıklar nihayet düzelmeye başlıyor.  16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, spirütüel konularda içe dönmenizi gerektiren bir zaman dilimi olacak iyi değerlendirin .  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek bilinç altı çalışmaları yapmak için çok uygun bir dönemde olacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor eksik yapılan işleri tamamlamak, hataları düzeltmek için ve  kredi, borç ,miras alanlarında tamamlanma enerjilerinin yaşanacağı bir dönem.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açı ile birlikte  yakın çevre kardeşler kuzenlerle beraber ruhsal konularda çalışmalar yapmak için çok uygun.  9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor olmasıyla birlikte çalışma ortamınızdaki sakinlik yerini rutin işlerinizin ve hareketin arttığı bir döneme bırakıyor. 16 Haziran’da Neptün durağanlaşıyor  ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, sosyal ortamınızda ve arkadaşlarınızla ilişkinizde belirsizliklerin olduğu bir döneme giriyorsunuz.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek kendinize yeni idealler ve yapmak istediğiniz şeyleri yapmak için fırsatlar doğabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor bu Dolunay sizin ortaklıklar ve ikili ilişkilerle ilgili bazı sonlanmalar ve size karşı yapılan düşmanlıkların ortaya çıkması için çok uygun bir dönem. Mars Venüs arasındaki uyumlu açı sosyal çevre ve gruplardan gelir elde edebileceğiniz durumlar olabilir.  9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor çocuklar ve aşk hayatınızda yaşadığınız aksaklık ve sıkıntılar nihayet bitiyor.  16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, kariyer evinizde bazı kafa karışıklıkları ve belirsizlikler olabilir. 24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek yeni gelir kaynakları ve fırsatların ayağınıza geleceği çok güzel bir dönem başlıyor.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor, iş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunların bitmesi ve tamamlamanız gereken işlerin tamamlanması için çok uygun bir dönem.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açı kariyerinizle ilgili çok güzel işler çıkartacağınız ve kendinizi gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz. 9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor ev, aile ve akrabalarla ilgili yanlış anlaşılmalar ve sıkıntı daralmalar nihayet bitiyor. 16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, yüksek eğitim konularında bazı belirsizlikler yaşanabilir.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek kendimizle ilgili başlamak istediğimiz her türlü yeni adım ile ilgili çok güzel bir dönem. Fiziksel görünüm ile ilgilide yeni adımlar atılabilir ve yeni spor programlarına başlanabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor çocuklarla ilgili aldığınız sorumlulukların nihayetlenmesi ve hobilerinizle ilgili bazı bitişlerin yaşandığı bir dönem başlıyor.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açı kariyerinizle ilgili gizli kalmış şimdiye kadar keşfetmediğiniz yönlerinizi kullanabilirsiniz.  9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor seyahatlerle ilgili yaşadığınız aksaklıklar ve sıkıntılar nihayet bitiyor.  16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, okult ve spiritüel konularda içe çekilme yaşayabilirsiniz. 24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek bilinç altı çalışmalar yapmak için çok uygun bir dönemdesiniz.
BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor ebeveynle ilgili ve akrabalarla ilgili bazı tamamlanma ve sonlanmalar yaşanabilir.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açı gerçekleşiyor guruplarla ilgili uzak yerlere yurt dışına seyahatler için çok uygun zamanlar. 9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale   geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor parasal konularda devam eden aksaklıklar ve sıkışıklıklar nihayet sona eriyor.  16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor ikili ilişkilerde bazı belirsizlikler yaşanabilir.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek yeni gruplarla çalışmalar yapmak için çok uygun bir dönem başlıyor.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor iletişim kanallarında yaşadığınız aksaklıklar nihayet sonlanacak.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açı kariyerinizde yaşanan krizler olumlu olarak sonuçlanacak.  9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor kendinizle ve sağlık durumunuzla ilgili yaşadığınız sorunlar nihayet bitiyor. Kilo almaya dikkat. 16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor günlük rutin işlerinizde bazı belirsizlikler yaşanabilir.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek yeni iş fırsatları ve kariyer imkanları doğabilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor gelir kaynaklarınız da bazı sonlanmalar yaşanabilir.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açı ikili ilişkilerinizde bazı olumlu gelişmelerin olmasına yardımcı olabilir. 9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor gizli düşmanlarınızın ortaya çıkması ve farkedilir olması mümkün görünüyor. 16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, aşk hayatınızda belirsizlikler ve karışıkların  olabileceği durumlar söz konusu olabilir.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek yabancılarla iş yapmak ve yurt dışına seyahat etmek için çok uygun bir dönem .

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor kendinizle ilgili tamamlamak istediğiniz her konu için çok uygun bir dönem.  Mars Venüs arasındaki uyumlu açıda  çocuklar konusunda  bir süredir devam eden sıkıntı ve gerginlik nihayet yumuşamaya başlıyor. 9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızla ilgili bir süredir yaşadığınız sıkıntılar nihayet bitiyor. 16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor ,aile ve akrabalarla ilgili belirsiz bir dönem başlıyor.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek kredi borç ve miras konularına başlamak için iyi bir dönem.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor gizli kapaklı işler , sırlar ve gizli düşmanların ortaya çıkabileceği bir dönemdesiniz.  Mars ile Venüs arasındaki uyumlu açıyla birlikte aşk ve evlilik konularının da gündemde olacağı zamanlardasınız. 9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor ve 11 Haziran’da düz harekete başlıyor, kariyer alanınızdaki daralma ve sıkışmalar nihayet bitiyor.  16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor iletişim ve eğitimlerle ilgili konularda belirsizlikler olabilir.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek , ikili ilişkiler ,partner ve ortaklıklarla ilgili yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun bir dönem başlıyor.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor sosyal gruplarda bazı sıkıntılı durumların ortaya çıktığı ve sonlanmalar yaşanabileceği bir dönemdesiniz.  Mars ve Venüs arasındaki uyumlu açı baba ve ebeveynlerle ilgili yoğun bir dönemin habercisi.  9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor 11 Haziran’da düz harekete başlıyor ,yüksek eğitim ve yabancılarla yaptığınız işlerdeki sıkıntı ve sorunlar nihayet bitiyor.  16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor öz değer ve gelir kaynaklarınız ile ilgili belirsiz bir döneme giriyorsunuz.  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek evcil hayvan almak için çok iyi bir dönem.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

9 Haziran’da 18 derece Yay Burcunda Dolunay gerçekleşiyor elinizdeki projeleri, tamamlamanız gereken işleri bitirmek için çok uygun bir dönemdesiniz.  Mars ve Venüs arasındaki uyumlu açı çocuklarınız için para harcamak zorunda kalabileceğiniz bir zaman diliminde olabileceğinizi gösteriyor.  9 Haziran ‘da Jüpiter Durağan hale geçiyor ve  11 Haziran’da düz harekete başlıyor başkalarının kaynaklarını kullanmak ve değerlendirmek için bir süredir devam eden sıkıntılı süreç nihayet bitiyor.  16 Haziran’da Neptün Durağan oluyor ve 18 Haziran’dan 22 Kasım’a kadar Retro harekete geçiyor, ne yapacağınızı bilemediğiniz belirsiz ve flu bir dönem sizin için dikkatli olmakta fayda var .  24 Haziran’da 2 derece Yengeç Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek yeni bir aşk ilişkisine başlamak kendinizi yaratıcı ifade etmek için yeni adımlar atmak için çok uygun bir dönemdesiniz iyi değerlendirin.