Burçak Ilıman ‘Yılın Kadın Ceo’su Ödülü’ne Aday Gösterildi

yılın kadın CEO'su adayı Burçak Ilıman

TraiCon Events, Burçak Ilıman’ı ‘The Turkey Women Empowerment and Leadership Summit’te ‘Yılın Kadın CEO’su Ödülü’ne aday gösterdi. Türkiye’de her yıl düzenlenen “Türkiye Kadın Güçlendirme ve Liderlik Zirvesi” bu yıl 8 – 9 Aralık tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. Ödül alması halinde kendi yükümlülükleri ile ilgili zirvede konuşma yapacak olan CEO Burçak Ilıman, İletişim Danışmanlığı’nın yanı sıra Stil ve Moda Danışmanlığı da yapıyor. Ilıman, dünyanın en iyi moda okullarından biri olan ESMOD’un Vakko ile anlaşarak Türkiye’ye gelmesi sonrası Stil Danışmanlığı Eğitimi, Çolpan İlhan Moda Okulu’ndan da Styling ve Moda eğitimi aldı.

Bu yıl 100’den fazla şirketten 200 kadar üst düzey profesyonelin bir araya geleceği ‘2016 Türkiye Kadın Güçlendirme ve Liderlik Zirvesi’, başarılı kadın yöneticileri ödüllendirecek ve hikayelerini anlatmalarına olanak sağlayacak. TraiCon Events’ın birçok kategoride ödüller dağıtacağı zirvenin adaylarında biri de medya ve iletişim sektöründen Burçak Ilıman oldu. 12 yıldır ulusal ve uluslararası birçok şirket ve markanın iletişim danışmanlığını yürütmekte olan Avantgarde Communication Management’ın CEO’su Burçak Ilıman zirvede “Yılın Kadın CEO’su Ödülü”ne aday gösterildi.

Eşitliğin sağlandığı, kadın rolünün yeniden şekillendiği medya, pazarlama, iletişim, teknoloji, imalat gibi bir çok alanda başarı elde eden kadın yöneticiler; zirvede yeni fikirler dinleme, işbirliği yapma ve potansiyellerini değerlendirme imkanına da sahip olacak. Türkiye Kadın Güçlendirme ve Liderlik Zirvesi; kadınları ülke ekonomilerinin önemli bir parçası olarak tanımayı savunuyor ve başarılı kadınların ilham verici öykülerini ön plana çıkarmaya gayret gösteriyor.